Reklama

Novinář zkusil učit ženu řadit s manuálem ve Viperu, skončil na odtahovce (video)

Pokud chcete někoho učit zacházet s manuálem, Dodge Viper se nezdá být ideálním autem. Doug DeMuro zkusil právě to, odjížděl na odtahovce.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Novinář zkusil učit ženu řadit s manuálem ve Viperu, skončil na odtahovce (video)

30.11.2016 | Marek Bednář | 10 příspěvků

Pokud chcete někoho učit zacházet s manuálem, Dodge Viper se nezdá být ideálním autem. Doug DeMuro zkusil právě to, odjížděl na odtahovce.

„Tohle je moje kamarádka Britt. Brit ještě nikdy neřídila auto s manuální převodovkou. Můj Dodge Viper má manuální převodovku. Asi tušíte, kam mířím,” říká v úvodu videa níže Doug DeMuro. Je to špatný nápad, chce se říct leckomu včetně nás. Učit někoho používat spojku ve dvacet let starém supersportu je opravdu neobvyklé.

Ovšem, pokud to student zvládne tady, zvládne to už všude. DeMurův přístup nicméně asi nebyl takovýto, spíš chtěl vytvořit nové video a kdyby přišel s Volkswagenem Golf, nikoho by to moc nezajímalo. Britt se nakonec daří docela slušně, označení postupu za „divný” rychle vystřídá hodnocení „snadný”.

Lekce ale nedojde svého naplnění a předčasně nekončí proto, že by Britt již byla mistryní. Auto odmítlo další službu - motor Viperu se přehřál a chladicí kapalina vytekla na silnici. Přesný důvod neznáme, dost možná ale stačilo to, že vůz jen stál s běžícím motorem nebo pomalu popojížděl tam a zpátky po dlouhý čas. Osm litrů objemu znamená hromadu tepla a auto něco takového s dekádami na krku nemusí zvládat tak, jako zamlada.

Něco takového lze stěží označit za chybu řidičky, z celé situace ale výsledek jistě plyne. Tak buď si z toho vezměte poučení, že ženu bude přece jen lepší učit ovládat manuál v onom Golfu. A nebo se prostě můžete pobavit nad tím, jak někdo v tak pokročilém věku zkouší pochopit funkci třetího pedálu...

Novinář zkusil učit ženu řadit s manuálem ve Viperu, skončil na odtahovce (video) - 1 - Zena se uci s manualem v Dodge Viper 01Novinář zkusil učit ženu řadit s manuálem ve Viperu, skončil na odtahovce (video) - 2 - Zena se uci s manualem v Dodge Viper 02Novinář zkusil učit ženu řadit s manuálem ve Viperu, skončil na odtahovce (video) - 3 - Zena se uci s manualem v Dodge Viper 03Novinář zkusil učit ženu řadit s manuálem ve Viperu, skončil na odtahovce (video) - 4 - Zena se uci s manualem v Dodge Viper 04Novinář zkusil učit ženu řadit s manuálem ve Viperu, skončil na odtahovce (video) - 5 - Zena se uci s manualem v Dodge Viper 05Novinář zkusil učit ženu řadit s manuálem ve Viperu, skončil na odtahovce (video) - 6 - Zena se uci s manualem v Dodge Viper 06Novinář zkusil učit ženu řadit s manuálem ve Viperu, skončil na odtahovce (video) - 7 - Zena se uci s manualem v Dodge Viper 07Novinář zkusil učit ženu řadit s manuálem ve Viperu, skončil na odtahovce (video) - 8 - Zena se uci s manualem v Dodge Viper 08Novinář zkusil učit ženu řadit s manuálem ve Viperu, skončil na odtahovce (video) - 9 - Zena se uci s manualem v Dodge Viper 09
Motor se přehřál, a to nepochybně kvůli této lekci. Primární příčinou to ale nebylo

Zdroj: Doug DeMuro@YouTube

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 10 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše