Reklama

Nový Chevrolet Corvette ZR1 přistižen při testech, i s obrovským křídlem (video)

GM pochopitelně neporvdilo, že se díváme na nejsilnější verzi Corvette C7, ale je to velmi pravděpodobné. Překoná výkonem Hellcat?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nový Chevrolet Corvette ZR1 přistižen při testech, i s obrovským křídlem (video)

17.10.2016 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

GM pochopitelně neporvdilo, že se díváme na nejsilnější verzi Corvette C7, ale je to velmi pravděpodobné. Překoná výkonem Hellcat?

Budoucnost Chevroletu Corvette je dost možná v motoru uprostřed, ovšem současná generace C7 ještě neřekla své poslední slovo. Ukazují to mimo jiné záběry maskovaných prototypů, které byly zachyceny nedaleko Ann Arbor v Michiganu, kterak testují na veřejných silnicích. Podle dostupných zpráv to jsou prototypy vrcholné verze ZR1, resp. alespoň ten s největším křídlem jím je.

Vidíme jednu normální, nemaskovanou Corvette, jeden prototyp s obřím zadním křídlem a jeden roadster s menším, ale stále výrazným spoilerem na zádi. Maskované kousky mají vzadu trochu fólie, ovšem vpředu jsou zahaleny pořádnou dávkou maskovací látky, takže můžeme očekávat, že příď Corvette ZR1 bude od verzí Stingray a Z06 dost odlišná.

Je velmi pravděpodobné, že ZR1 dostane také ještě víc výkonu než Z06. Konkrétní číslo samozřejmě není známé, ale má-li konkurenční Dodge Challenger SRT Hellcat - i když je to vůz zaměřený úplně jinak, za konkurenci ho považovat musíme - 716 koní, dá se očekávat, že pod kapotou ZR1 jich bude aspoň o trochu víc. Další detaily bychom se měli dozvědět v Detroitu v lednu 2017, kde se má tenhle vůz představit.

Nový Chevrolet Corvette ZR1 přistižen při testech, i s obrovským křídlem (video) - 1 - corvette c7 zr1 spy video 01Nový Chevrolet Corvette ZR1 přistižen při testech, i s obrovským křídlem (video) - 2 - corvette c7 zr1 spy video 02Nový Chevrolet Corvette ZR1 přistižen při testech, i s obrovským křídlem (video) - 3 - corvette c7 zr1 spy video 03Nový Chevrolet Corvette ZR1 přistižen při testech, i s obrovským křídlem (video) - 4 - corvette c7 zr1 spy video 04Nový Chevrolet Corvette ZR1 přistižen při testech, i s obrovským křídlem (video) - 5 - corvette c7 zr1 spy video 05Nový Chevrolet Corvette ZR1 přistižen při testech, i s obrovským křídlem (video) - 6 - corvette c7 zr1 spy video 06
Řidič náklaďáku zachytil tyhle testovací prototypy v pomalém provozu

Zdroj: Indian Autos Blog

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama