Reklama

Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér

Nové SUV si v jeho sériově podobě můžeme prohlédnout z řady úhlů . Premiéru Volkswagen plánuje na příští týden, později může dorazit i verze R s 310 koňmi.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér

16.8.2017 | Petr Prokopec | 7 příspěvků

Nové SUV si v jeho sériově podobě můžeme prohlédnout z řady úhlů . Premiéru Volkswagen plánuje na příští týden, později může dorazit i verze R s 310 koňmi.

O příchodu nového Volkswagenu T-Roc mluvíme již delší dobu. Letos se nového SUV konečně dočkáme, oficiální premiéra je totiž naplánována na 23. srpen. Půjde logicky o debut virtuální, naživo se novinka ukáže až o pár týdnů později ve Frankfurtu. Nicméně „lidový vůz“ se zjevně již nemůže dočkat okamžiku, kdy SUV odhalí publiku, a proto poslal do světa nové video, které nám T-Roc odhaluje již opravdu hodně a prakticky ze všech úhlů, zvenčí i zevnitř.

Pro Volkswagen je novinka nadmíru důležitá, půjde totiž o vůbec prvního zástupce nové éry emotivnějších modelů. Německá automobilka s ní cílí na mladší klientelu, stejně jako na milovníky rychlé jízdy. Šéf vývoje značky Frank Welsch totiž potvrdil, že T-Roc je připraven na to, aby se stal prvním opravdu ostrým SUV v nabídce Volkswagenu. Dostat by přitom mohl i přeplňovaný dvoulitr TSI naladěný až na 310 koní.

Zda se tak stane či nikoliv, to samozřejmě během premiéry nezjistíme. Volkswagen totiž nejprve pošle do světa běžnější verze, i ty ale ve výsledku mají dostat do vínku sportovní styl. Půjde ovšem spíše o vizuální než mechanickou záležitost. T-Roc totiž počítá s širokou čelní maskou, na kterou budou navazovat světlomety. Chybět nebudou agresivně stylizované nárazníky, počítat lze také s plastovými lemy ve spodku karoserie.

Vpředu i vzadu očekávejme LEDky, na mohutný koncový sloupek má pak navazovat střešní spoiler. Uvnitř se pro změnu objeví doplňky lakované stejnou barvou, v jaké je vyvedena karoserie, vše ostatní ale působí tak nějak „volkswagenovsky“. To ale ve výsledku nemusí být negativum, jednoduše zkrátka všechny důležité prvky najdete přesně tam, kde byste je intuitivně hledali. Vše pak odhaluje ambientní podsvícení.

Po stránce technické lze očekávat maximálně dvoulitrové čtyřválce, základ nabídky ale bude dozajista tvořit litrový tříválec. Kromě pohonu předních kol Volkswagen nabídne také systém 4x4, volit bude možné i mezi manuálem a automatem. Cenově se pak nový T-Roc usadí mezi Volkswageny Tiguan a Golf, startovat tedy bude někde okolo půl milionu korun.

Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 1 - VW T-Roc upoutavky posledni 01Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 2 - VW T-Roc upoutavky posledni 02Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 3 - VW T-Roc upoutavky posledni 03Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 4 - VW T-Roc upoutavky posledni 04Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 5 - VW T-Roc upoutavky posledni 05Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 6 - VW T-Roc upoutavky posledni 06Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 7 - VW T-Roc upoutavky posledni 07Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 8 - VW T-Roc upoutavky posledni 08Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 9 - VW T-Roc upoutavky posledni 09Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 10 - VW T-Roc upoutavky posledni 10Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 11 - VW T-Roc upoutavky posledni 11Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 12 - VW T-Roc upoutavky posledni 12Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 13 - VW T-Roc upoutavky posledni 13Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 14 - VW T-Roc upoutavky posledni 14
Volkswagen T-Roc se nám na novém videu odhalil prakticky celý, svým dynamickým vzhledem má oslovit především mladou klientelu

Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 15 - VW T-Roc upoutavky posledni 15Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 16 - VW T-Roc upoutavky posledni 16Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 17 - VW T-Roc upoutavky posledni 17Nový VW T-Roc odhalil na posledních upoutávkách prakticky vše, i interiér - 18 - VW T-Roc upoutavky posledni 18
Pokud byste si detaily chtěli lépe zasadit do celku, předchozí oficiální ilustrace vám poslouží

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 7 příspěvků

Reklama

Autobazar

zobrazit vše