- -

Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete

Třípatrové dealerství Lamborghini je tím vůbec největším na světe. A je prý třeba, Urus podle šéfa značky zdvojnásobí prodeje.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete

28.4.2017 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Třípatrové dealerství Lamborghini je tím vůbec největším na světe. A je prý třeba, Urus podle šéfa značky zdvojnásobí prodeje.

Když se dočteme o největším dealerství nějaké značky na světě, pak je-li to výrobce luxusních aut či supersportů, nemusíme číst dál, abychom věděli, kde stojí. Obvykle ho najdeme v Dubaji. Jedno už tam postavilo Bentley - její dealerství je dokonce oblečené v síťované punčoše, teď se k němu přidává Lamborghini.

Nová prodejna má 1 765 m2 podlahové plochy a je vysoká tři patra. Podle generálního ředitele Lamborghini Stefana Domenicaliho je takový prostor potřeba a je možné, že i ostatní dealeři budou muset své showroomy zvětšit. Důvodem je zejména spuštění prodejů SUV Urus, které se očekává v letošním roce, což by mělo zdvojnásobit prodeje.

Lamborghini Urus má být prvním modelem značky, který dostane přeplňovaný motor, a zároveň to má být model použitelný každodenně. Jeho cena má být okolo 200 tisíc dolarů (4,95 milionu korun) a má se začít prodávat v letošním roce nebo zkraje roku příštího. Pro automobilku je extrémně důležité, ale jeho případný neúspěch značku nepoloží, alespoň podle Domenicaliho.

Dubajské dealerství ovšem neprodává jen auta a nezajišťuje jim servis. Na fotografiích si můžete všimnout i velkých prostor pro drobnější zboží s logem býka, jako jsou hrníčky, trika, klíčenky a modely aut. Takže pokud v Dubaji na toto dealerství narazíte, můžete se cestou pro klíčenku zblízka podívat na Aventador nebo Huracán. Dealerství stojí kousek jihozápadně od středu Dubaje u sjezdu č. 41 ze Sheikh Zayed road, která prochází celým městem.

Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 1 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 01Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 2 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 02Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 3 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 03Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 4 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 04Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 5 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 05Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 6 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 06Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 7 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 07Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 8 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 08Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 9 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 09Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 10 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 10Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 11 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 11Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 12 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 12Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 13 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 13Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 14 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 14Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 15 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 15Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 16 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 16Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 17 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 17Podívejte se do nového největšího dealerství Lamborghini. Kde je, uhádnete - 18 - lamborghini dubaj nejvetsi dealerstvi 18
Takhle to vypadá v největší prodejně Lamborghini na světě

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše