Podívejte se, jak a čím Dwayne The Rock Johnson překvapil svého dvojníka

Když s někým jako herec pracujete 17 let a necháte se jím zaskakovat při mnoha důležitých akčních scénách, máte docela dost důvodů být mu vděční. Takhle to dal najevo The Rock.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Podívejte se, jak a čím Dwayne The Rock Johnson překvapil svého dvojníka

1.8.2018 | Mirek Mazal

Když s někým jako herec pracujete 17 let a necháte se jím zaskakovat při mnoha důležitých akčních scénách, máte docela dost důvodů být mu vděční. Takhle to dal najevo The Rock.

Dwayne Douglas Johnson býval profesionální zápasník wrestlingu, svět jej ale zná hlavně jako herce. Pod drsnou přezdívkou The Rock (Skála) se skrývá hora svalů s velkým úsměvem. Johnson se zdá být nekompromisním svalovcem s krutým pohledem na svět, ale ve skutečnosti je sympatickým člověkem se smyslem pro humor.

The Rock často hraje akční role plné nebezpečných scén. Pro nejhorší chvíle před kamerou si najímá dvojníka, který snáší tvrdé rány místo známého protagonisty. Kaskadér Tanoai Reed je shodou okolností bratranec Johnsona, proto má výhodu v podobné vizáži jako jeho herecký kolega. Život nemá lehký, za 17 let zaskakování za Dwayna J. schytal spoustu ran a zranění typu zlomená kost u něj nejsou ničím vzácným.

Tato dvojice se potkala, aby na oko probrala zákulisí natáčení. Johnson před kamerou ze srdce poděkoval Reedovi za všechny ony těžké chvíle a za nasazování vlastního života. Po debatě o filmování přešla řeč na rodinné vztahy a vzrostlý muž se rozpovídal o svém bratranci. Johnson nešetřil chválou směrem ke svému dvojníkovi stejné krve, kterého si váží a má ho moc rád. Pak teprve došlo na to, co všechno kolem kamuflovalo - Johnson daroval svému dvojníkovi černý Ford F-150.

Symbol díku má velká černá kola na zvýšeném podvozku. Pohřební styl tmavého provedení doplňují chromované doplňky a červená mašle na kapotě. Pro herce jako Johnson je to s jeho miliardovým majetkem skoro necitelný zásah do rozpočtu, ale je to hezké gesto. A není to poprvé, co něco takového udělal - právě auta rozdává různým lidem od své hospodyně až po válečné veterány. Inu, není jen sympatický, ale i empatický...


Podívejte se, jak a čím Dwayne The Rock Johnson překvapil svého dvojníka - 1 - Dwayne The Rock Johnson Tanoai Reed prekvapeni 01Podívejte se, jak a čím Dwayne The Rock Johnson překvapil svého dvojníka - 2 - Dwayne The Rock Johnson Tanoai Reed prekvapeni 02Podívejte se, jak a čím Dwayne The Rock Johnson překvapil svého dvojníka - 3 - Dwayne The Rock Johnson Tanoai Reed prekvapeni 03Podívejte se, jak a čím Dwayne The Rock Johnson překvapil svého dvojníka - 4 - Dwayne The Rock Johnson Tanoai Reed prekvapeni 04Podívejte se, jak a čím Dwayne The Rock Johnson překvapil svého dvojníka - 5 - Dwayne The Rock Johnson Tanoai Reed prekvapeni 05Podívejte se, jak a čím Dwayne The Rock Johnson překvapil svého dvojníka - 6 - Dwayne The Rock Johnson Tanoai Reed prekvapeni 06Podívejte se, jak a čím Dwayne The Rock Johnson překvapil svého dvojníka - 7 - Dwayne The Rock Johnson Tanoai Reed prekvapeni 07Podívejte se, jak a čím Dwayne The Rock Johnson překvapil svého dvojníka - 8 - Dwayne The Rock Johnson Tanoai Reed prekvapeni 08Podívejte se, jak a čím Dwayne The Rock Johnson překvapil svého dvojníka - 9 - Dwayne Johnson daroval Ford F 150 01
Dwayne Johnson svému bratranci a zároveň kaskadérskému dvojníkovi daroval Ford F-150. Lehce upravený pick-up znamená poděkování za spolupráci během natáčení. Oba se potkali při tvorbě filmu The Scorpion King (Král Škorpion), od té doby úzce spolupracují

A post shared by therock (@therock) on

Zdroj: therock@Instagram

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše