Řidič nezvládl svůj Mercedes, po nehodě zůstal zapíchnutý v budově zoo

Nově postavený africký pavilon zoo byl konstruován tak, aby odolal i rozmarům velkých zvířat umístěných uvnitř budovy. S vnějším útokem třídou E se zjevně nepočítalo.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič nezvládl svůj Mercedes, po nehodě zůstal zapíchnutý v budově zoo

28.6.2019 | Mirek Mazal

Nově postavený africký pavilon zoo byl konstruován tak, aby odolal i rozmarům velkých zvířat umístěných uvnitř budovy. S vnějším útokem třídou E se zjevně nepočítalo.

Vskutku kuriózní autonehoda se stala dnes ráno v ruské Kazani. Řidič šedého Mercedesu-Benz třídy E nezvládl řízení a po opuštění silnice narazil do stěny jedné z budov místní zoo. Všechny bezpečnostní technologie luxusního sedanu byly překonány velmi talentovaným jedincem, který z ne úplně příjemně vyhlížejícího karambolu vyvázl bez vážnějších zranění.

Absence zdravotních následků dovolují celý incident brát lehce veselejším pohledem. Letec nejdříve neudržel auto na silnici, poté prorazil kovové oplocení a na závěr čelně trefil cihlové stavení zvířecího parku. Do opěrné zdi se zavrtala pravá přední část Mercedesu, zbytek vozidla se zaklínil mezi stěnu a menší zídku.

Kazaňská zoo na břehu Volhy zatím nevyčíslila vzniklé škody. Budova není vážně poškozena, proto bude nutné uhradit pojišťovnou jen novou fasádu a úklid zbytků automobilu. Pavilon orientovaný na africkou divočinu byl postaven nedávno, zatím nebyl otevřen pro návštěvníky. Premiéra se plánovala na konec srpna, „vnější napadení” třídou E by ale na datum prvního otevření neměla mít žádný vliv.


Řidič nezvládl svůj Mercedes, po nehodě zůstal zapíchnutý v budově zoo - 1 - Mercedes narazil do budovy zoo foto 01Řidič nezvládl svůj Mercedes, po nehodě zůstal zapíchnutý v budově zoo - 2 - Mercedes narazil do budovy zoo foto 02Řidič nezvládl svůj Mercedes, po nehodě zůstal zapíchnutý v budově zoo - 3 - Mercedes narazil do budovy zoo foto 03Řidič nezvládl svůj Mercedes, po nehodě zůstal zapíchnutý v budově zoo - 4 - Mercedes narazil do budovy zoo foto 04Řidič nezvládl svůj Mercedes, po nehodě zůstal zapíchnutý v budově zoo - 5 - Mercedes narazil do budovy zoo foto 05Řidič nezvládl svůj Mercedes, po nehodě zůstal zapíchnutý v budově zoo - 6 - Mercedes narazil do budovy zoo foto 06Řidič nezvládl svůj Mercedes, po nehodě zůstal zapíchnutý v budově zoo - 7 - Mercedes narazil do budovy zoo foto 07Řidič nezvládl svůj Mercedes, po nehodě zůstal zapíchnutý v budově zoo - 8 - Mercedes narazil do budovy zoo foto 08Řidič nezvládl svůj Mercedes, po nehodě zůstal zapíchnutý v budově zoo - 9 - Mercedes narazil do budovy zoo foto 09Řidič nezvládl svůj Mercedes, po nehodě zůstal zapíchnutý v budově zoo - 10 - Mercedes narazil do budovy zoo foto 10Řidič nezvládl svůj Mercedes, po nehodě zůstal zapíchnutý v budově zoo - 11 - Mercedes narazil do budovy zoo foto 11
Vskutku pozoruhodným způsobem se „podařilo” nabourat řidiči Mercedesu třídy E do budovy kazaňské zoo

Zdroj: Business-gazeta

Mirek Mazal

Reklama

Autobazar

zobrazit vše

Reklama