Reklama

Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu

I třetí vyrobená Tesla Model 3 zamířila do rukou jednoho z šéfů firmy. Ten předvedl její interiér s elektrickými sedadly či svižný odpich z místa.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu

23.7.2017 | Petr Miler | 7 příspěvků

I třetí vyrobená Tesla Model 3 zamířila do rukou jednoho z šéfů firmy. Ten předvedl její interiér s elektrickými sedadly či svižný odpich z místa.

Přesně před 14 dny začala sériová výroba Tesly Model 3. Tedy jsme psali o tom, že si ji šéfové firmy si přehazují jak horký brambor, neboť původně měla patřit jednomu, který ji dal druhému. Ten samý vůz jsme si později mohli prohlédnout i o trochu lépe, dokonalé pohledy to ale nebyly. Dnes se můžeme podívat na vyrobený exemplář s pořadovým číslem 3 a i když perfektně prozkoumat nemůžeme ani ten, vidíme zase o něco více.

Stejně jako „jednička”, i tento kousek patří někomu z vedení. Konkrétně se jedná o Tudora Melvilla dříve známého hlavně jako šéfa firmy Suntech Circuits, teď spíše jako technického viceprezidenta Tesly. A na části obrázků níže vám sám pan Melville ukáže několik zákoutí Model 3, která jsme zatím nemohli vidět.

Předně jde o oficiálně dosud neodhalení finální interiér, který ale dále zůstává stejně zvláštní jako u konceptu. Spatři můžeme i nastavování sedadel, které je řešeno elektricky - i o tom se vzhledem k „nepředstavení” sériové verze hovořilo jako o pravděpodobné, ale nepotvrzené výbavě. A záhy vám znovu viceprezident Tesly ukáže, jak Model 3 nenuceně zrychluje při odjezdu z parkoviště.

Jistě zajímavé pohledy, pořád jsou to ale jen střípky do mozaiky, kterou bychom chtěli spatřit celou. Kdy nám to bude umožněno, není zatím jasné, předání prvních vozů zákazníkům mimo vedení Tesly by mělo proběhnout během příštího týdne. Tak snad tehdy, zatím vám můžeme říci jen to, že za ony první týdny výroby vzniklo jen pár jednotek sériových aut. Ale to se tak nějak čekalo...

Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu - 1 - Tesla Model 3 seriova VIN 3 01Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu - 2 - Tesla Model 3 seriova VIN 3 02Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu - 3 - Tesla Model 3 seriova VIN 3 03Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu - 4 - Tesla Model 3 seriova VIN 3 04Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu - 5 - Tesla Model 3 seriova VIN 3 05Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu - 6 - Tesla Model 3 seriova VIN 3 06Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu - 7 - Tesla Model 3 seriova VIN 3 07Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu - 8 - Tesla Model 3 seriova VIN 3 08Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu - 9 - Tesla Model 3 seriova VIN 3 09Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu - 10 - Tesla Model 3 seriova VIN 3 10Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu - 11 - Tesla Model 3 seriova VIN 3 11Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu - 12 - Tesla Model 3 seriova VIN 3 12Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu - 13 - Tesla Model 3 seriova VIN 3 13Sériová Tesla Model 3 číslo 3 ukázala interiér i část akcelerace při rozjezdu - 14 - Tesla Model 3 seriova VIN 3 14
Sériovou Teslu Model 3 číslo 3 máme zatím zmapovanou nejlépe

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 7 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše