Reklama

Škoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace)

Už víme, že bude a už víme, že k mání bude i u nás. A ani v případě jejího vzhledu nás křišťálová koule nenechává na holičkách.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Škoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace)

30.10.2016 | Petr Miler | 8 příspěvků

Už víme, že bude a už víme, že k mání bude i u nás. A ani v případě jejího vzhledu nás křišťálová koule nenechává na holičkách.

Škoda Kodiaq už chvíli není tajemstvím a nějaký ten pátek známe i její ceny. Dá se tedy objednat, dokonce se i vyrábí, přesto bude ještě pár měsíců trvat, než si ji převezme první člověk z řad „obyčejných” zákazníků. Ani poté, co se toto stane, ale příběh Kodiaqu neskončí. Jednak mohou dorazit další verze přímo Kodiaqu, jistě ale přijde i jeho druhé karosářské provedení.

Bude to kupé, tedy spíše něco, co si na kupé hraje, cosi jako BMW X4. Že Škoda o takovém autě uvažuje, se ví dlouho, od minulého týdne je ale jisté, že dorazí a že Evropu nemine. Takové auto si tedy už můžeme malovat, a protože předchozí ještě spekulativní ilustrace vznikly před premiérou Kodiaqu samého, je na čase podívat se na ilustraci novou.

Právě takovou pro vás máme a je nanejvýš pravděpodobné, že sériový model podstatně jinak vypadat nebude. Bude to pořád Kodiaq, takže nelze očekávat zcela jinou příď, maximálně pár drobných úprav v oblasti mřížky chladiče či nárazníku, zbytek musí zůstat více či méně totožný. Zbylé změny si vystačí s upravenou linií střechy, která z vozu teprve udělá „to správné” kupé, samotná záď bude nejspíše opět velmi podobná.

Podívejte se na něj a řekněte nám, jak moc se vám líbí či nelíbí. Troufneme-li si věštit, mohl by tento model být kvapem považován za nejhezčí Škodu - už Kodiaq byl designově přijat velmi vřele a facelift Octavie novou vnitřní konkurenci nepřinesl. Nám se - přes obecnou neadoraci SUV - takový design zamlouvá, vám?

Škoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace) - 1 - Skoda Kodiaq Coupe ilustrace 01
Škoda Kodiaq bude vypadat nějak takto, velký manévrovací prostor v jejím případě designéři nemají

Škoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace) - 2 - Skoda Kodiaq live premiere Berlin 56Škoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace) - 3 - Skoda Kodiaq live premiere Berlin 57aŠkoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace) - 4 - Skoda Kodiaq live premiere Berlin 58Škoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace) - 5 - Skoda Kodiaq live premiere Berlin 58aŠkoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace) - 6 - Skoda Kodiaq live premiere Berlin 59Škoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace) - 7 - Skoda Kodiaq live premiere Berlin 60Škoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace) - 8 - Skoda Kodiaq live premiere Berlin 61Škoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace) - 9 - Skoda Kodiaq live premiere Berlin 63Škoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace) - 10 - Skoda Kodiaq live premiere Berlin 65Škoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace) - 11 - Skoda Kodiaq live premiere Berlin 66Škoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace) - 12 - Skoda Kodiaq live premiere Berlin 67Škoda Kodiaq Coupe nebude vypadat jinak. Půjde o nejhezčí Škodu? (ilustrace) - 13 - Skoda Kodiaq live premiere Berlin 68
Pro srovnání podoba současného Kodiaqu v podobně červené barvě

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 8 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše