Reklama

Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím?

Aventadorů SV byl vyroben striktně limitovaný počet a tento kus je jedním z těch poslední. Odkazuje na slavného předka a vypadá lépe než ten poslední.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím?

18.8.2017 | Petr Prokopec | 3 příspěvky

Aventadorů SV byl vyroben striktně limitovaný počet a tento kus je jedním z těch poslední. Odkazuje na slavného předka a vypadá lépe než ten poslední.

Exkluzivní edice exkluzivních modelů občas bývají lakovány velmi křiklavými kombinacemi barev. Najdou se ale i takové, nad kterými člověk zakroutí hlavou. Příkladem budiž vůbec poslední vyrobené Lamborghini Aventador SV. Stříbrná? Opravdu stříbrná? Jedna z nejběžnějších barev na světě? Vzhled Aventadoru SV, který momentálně dorazil do dealerství značky v Beverly Hills, je ale z úplně jiného soudku.

Na první pohled je zřejmé, že jeho majitel za něj neutratil tolik peněz jako člověk za zmíněný poslední exemplář. Ona stříbrná barva není jen tak něco, je to exkluzivní lak zvaný Liquid Metal Blue, který nepochází z katalogu Lamborghini, ale z nabídky Porsche a jenž cenu navýšil o 65 000 USD (cca 1,44 milionu korun).

Neznamená to ovšem, že by vůz, na který se můžete podívat na fotkách, byl obyčejnou tuctovkou. Jeho majitel jej protáhl programem Ad Personam, ve kterém vůz získal leskle černou karoserii zkombinovanou se zlatě lakovanými bočními prahy a částí předního nárazníku. Ve stejném odstínu jsou pak i litá 20palcová přední a 21palcová zadní kola či grafické polepy zdobící zadní boky. Také tradičně matný zadní difuzor je lakován leskle.

Tato barevná kombinace je inspirována vzhledem Lamborghini Miura SV, přičemž nezdobí jen exteriér, ale také kabinu. Uvnitř majitel sáhl po černé kůži a Alcantaře doplněné zlatými švy a motivy „SV“. Tím jsou změny u konce, finální třešinkou je podpis všech lidí, kteří se na výrobě podíleli a jenž se nachází v motorovém prostoru.

Někteří už toto dílo stihli označit za nejhezčí Aventador SV vůbec, ale víte jak je to s tou krásou a okem. Zkrátka posuďte sami...

Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 1 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 01Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 2 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 02Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 3 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 03Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 4 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 04Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 5 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 05Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 6 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 06Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 7 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 07Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 8 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 08Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 9 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 09Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 10 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 10Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 11 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 11Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 12 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 12Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 13 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 13Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 14 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 14Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 15 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 15Tohle je jedno z posledních Lamborghini svého druhu. Je tím úplně nejhezčím? - 16 - Lamborghini Aventador SV 2017 posledni kus 16
Tohle je jedno z posledních vyrobených Lamborghini Aventador SV, svou zlatočernou kombinací odkazuje na legendární Miuru SV

Zdroj: DuPont Registry

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Autobazar

zobrazit vše