Reklama

Toto je nejlevnější cesta k „novému Ferrari”. Nebo něčemu na ten způsob

Nové Ferrari je dost drahá věc, navíc není jednoduché se k němu dostat. Ovšem s trochou kreativity se mu lze docela snadno a levně přiblížit.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Toto je nejlevnější cesta k „novému Ferrari”. Nebo něčemu na ten způsob

17.4.2017 | Petr Miler | 9 příspěvků

Nové Ferrari je dost drahá věc, navíc není jednoduché se k němu dostat. Ovšem s trochou kreativity se mu lze docela snadno a levně přiblížit.

Že jsou Ferrari drahá auta s ještě dražšími příplatky, nemusíme říkat. A nejde jen o to. Automobilka si už po léta zakládá na tom, aby poptávka po jejích vozech vždy převyšovala nabídku, takže mít peníze tady nestačí a někdy není dost ani statut váženého zákazníka. Nejbizarnější případ z minulosti, kdy Italové odmítli prodat svůj výjimečný model jednomu ze svých vážených klientů, i když jim poslal prosebný dopis s šekem na 1 milion dolarů, jsme skloňovali několikrát.

Co s tím, pokud po novém Ferrari přece jen toužíte a musí to být nové auto? Svérázné řešení nám předvádí jeden Američan. Výsledkem tedy není tak úplně nové Ferrari, nové auto to ale je a mateřská firma je stejná. Sedí i barva a pár detailů včetně insignií a celé se to dá koupit za 709 900 Kč, přímo od výrobce.

Co to je? Nový Fiat 124 Spider, pochopitelně, který někdo ohákl do červeného laku, nadělil mu černá kola a přidal znaky Ferrari tam, kde obvykle bývají. Mohl tedy ještě přidat plaketku na přední blatníky a možná si trochu více pohrát s hlavním znakem, jinak je tu ale kde co - včetně stříbrného vzpínajícího se koníka na masce chladiče a žluto-černých log na středech kol.

Jistě, toto není první případ samolepkového tuningu, ovšem obvykle se nevídá na úplně novém voze a obvykle není proveden s takovou důkladností. Je něco jiného, když si k označení 1,9 TDI přilepíte písmena RS a je něco jiného, když si koupíte červený Fiat a uděláte z něj „Ferrari” od hlavy až k patě. Přesto sami posuďte, jestli to vnímáte jako vtipné nebo hloupé - na Redditu je toto auto probíráno mezi „Shitty Car Mods”, jistě netřeba překládat...

Toto je nejlevnější cesta k „novému Ferrari”. Nebo něčemu na ten způsob - 1 - Fiat 124 Spider Ferrari 01Toto je nejlevnější cesta k „novému Ferrari”. Nebo něčemu na ten způsob - 2 - Fiat 124 Spider Ferrari 02Toto je nejlevnější cesta k „novému Ferrari”. Nebo něčemu na ten způsob - 3 - Fiat 124 Spider Ferrari 03Toto je nejlevnější cesta k „novému Ferrari”. Nebo něčemu na ten způsob - 4 - Fiat 124 Spider Ferrari 04
Pěkné... Fiarri, nebo jak to nazvat

Zdroj: Reddit

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 9 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše