Reklama

Toto nejsou záběry z vrakoviště, ale zbytky zánovního BMW X5 po řádění zlodějů

Nejen kapotu či světla, ale i prakticky kompletní interiér, celou přídě nebo dokonce i páté dveře zloději ukradli z tohoto BMW X5. Škoda je obrovská.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Toto nejsou záběry z vrakoviště, ale zbytky zánovního BMW X5 po řádění zlodějů

9.11.2016 | Marek Bednář | 1 příspěvek

Nejen kapotu či světla, ale i prakticky kompletní interiér, celou přídě nebo dokonce i páté dveře zloději ukradli z tohoto BMW X5. Škoda je obrovská.

Když vám ukradnou auto, je to jistě krajně nepříjemná věc. Pokud se najde, téměř vždy je v horším stavu než bylo - až na jeden případ, který byl ale podle všeho smyšlený. Onen horší stav občas zachází až dost daleko - auto můžete najít očesané o všechny díly, které se dají snadno zpeněžit. Tomuhle Polu vzali i blatníky, známý je i březnový případ z českého Jirkova, kde bylo okradeno sedm škodovek a nedávno jsme tu měli silně očesané BMW M5 z Nizozemska.

Fotografie, na které se díváme nyní, pocházejí ze stejného místa. Vidíme na nich zánovní BMW X5, které zloději změnili k nepoznání. Nenechali na něm prakticky nic, co šlo alespoň trochu dobře odmontovat. Zmizel tedy nejen airbag, ale i volant, výplně dveří, sedadla, dokonce i okna - rádio či navigaci považujeme za nepříjemnou samozřejmost.

Uvnitř vypadá tato X5 po řádění zlodějů jako po válce a ani zvenčí to není lepší. Pryč jsou světla, obě čela, blatníky, kapota, nárazníky, všechno... Zůstala jen kola, kupodivu, a motor, který je složité odmontovat i odvézt.

Neznáme přesně místo, kde bylo auto ukradeno a ani kde bylo nalezeno, ale není to tak podstatné. Zkáza, kterou zloději dokonali, je opravdu velká. Přemýšlíme, jestli tohle auto pojišťovna odepíše jako „totálku”, nebo jestli dá peníze na nové díly. Nízká částka to jistě nebude, chybí toho vážně spousta. Však se přesvědčte sami...

Toto nejsou záběry z vrakoviště, ale zbytky zánovního BMW X5 po řádění zlodějů - 1 - okradene bmw x5 nl 01Toto nejsou záběry z vrakoviště, ale zbytky zánovního BMW X5 po řádění zlodějů - 2 - okradene bmw x5 nl 02Toto nejsou záběry z vrakoviště, ale zbytky zánovního BMW X5 po řádění zlodějů - 3 - okradene bmw x5 nl 03Toto nejsou záběry z vrakoviště, ale zbytky zánovního BMW X5 po řádění zlodějů - 4 - okradene bmw x5 nl 04Toto nejsou záběry z vrakoviště, ale zbytky zánovního BMW X5 po řádění zlodějů - 5 - okradene bmw x5 nl 05Toto nejsou záběry z vrakoviště, ale zbytky zánovního BMW X5 po řádění zlodějů - 6 - okradene bmw x5 nl 06
Takhle dopadlo zánovní BMW X5 v Nizozemsku

Zdroj: Auto Junk

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše