Reklama

Unikátní Rolls-Royce užívající si sprint či burnout se nevidí každý den (video)

Napadlo vás někdy, jak rychle zvládne Rolls-Royce s přeplňovanou V12 čtvrtmílový sprint? Tady je odpověď. A s pořádným burnoutem.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Unikátní Rolls-Royce užívající si sprint či burnout se nevidí každý den (video)

13.3.2017 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Napadlo vás někdy, jak rychle zvládne Rolls-Royce s přeplňovanou V12 čtvrtmílový sprint? Tady je odpověď. A s pořádným burnoutem.

Většina vozů Rolls-Royce jezdí klidně, majestátně a sotva víc než na půl plynu. Výkonu mají dost, takže majitelé - anebo jejich osobní řidiči - na plyn prostě víc šlapat nepotřebují. Nechcete přeci způsobit, aby si pasažéři na zadních sedadlech rozbryndali koňak.

Tenhle zlatý Ghost je ale něco trochu jiného. Podíval se na čtvrtmílovou závodní dráhu závodiště Yas Marina ve Spojených arabských emirátech. A pokud jste dosud přemýšleli, jak rychle dá Rolls-Royce Ghost čtvrtmíli, už nemusíte - pod 13 vteřin. A také zvládne opravdu obstojné burnouty.

Navíc to není jen tak nějaký Ghost, nýbrž unikátní kousek, specialitka s názvem „Home of Rolls-Royce Collection Ghost”, která byla představena na frankfurtském autosalonu v roce 2013. Všimněte si linky na boku auta a poloviny kompasu před předními dveřmi; podobný motiv se opakuje i v interiéru.

Unikátní Rolls-Royce užívající si sprint či burnout se nevidí každý den (video) - 1 - Rolls-Roce Ghost drag race burnout video 01Unikátní Rolls-Royce užívající si sprint či burnout se nevidí každý den (video) - 2 - Rolls-Roce Ghost drag race burnout video 02Unikátní Rolls-Royce užívající si sprint či burnout se nevidí každý den (video) - 3 - Rolls-Roce Ghost drag race burnout video 03Unikátní Rolls-Royce užívající si sprint či burnout se nevidí každý den (video) - 4 - Rolls-Roce Ghost drag race burnout video 04Unikátní Rolls-Royce užívající si sprint či burnout se nevidí každý den (video) - 5 - Rolls-Roce Ghost drag race burnout video 05Unikátní Rolls-Royce užívající si sprint či burnout se nevidí každý den (video) - 6 - Rolls-Roce Ghost drag race burnout video 06Unikátní Rolls-Royce užívající si sprint či burnout se nevidí každý den (video) - 7 - Rolls-Roce Ghost drag race burnout video 07
I Rolls-Royce dokáže pořádně pohnout zadnicí

Zdroj: cvdzijden@YouTube

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama