Home > Rubriky a sekce > Představení > Článek
Peugeot Relax: další „operák“ pro všechny přichází s nabídkou patnácti vozů
14.1.2015 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek
Francouzská automobilka dala všanc prakticky celé své portfolio s výjimkou modelu 508. Takový Peugeot 208 může být váš od 4 599 Kč měsíčně.
V minulém týdnu české zastoupení automobilky Citroën oznámilo, že spouští nabídku operativního leasingu pro všechny. Tedy nikoliv pouze pro firmy, jako tomu bylo doposud, ale také pro privátní klientelu. Francouzi se tím přidali k již nemalému zástupu značek, který tvoří Hyundai, Opel, Seat, Škoda a Volkswagen. Jak se přitom dalo očekávat, dlouho na sebe nenechala čekat ani druhá část koncernu PSA, automobilka Peugeot.
Značka se lvem ve znaku přichází dokonce se stejnými názvy produktů, sáhnout tedy můžete buď po variantě Relax nebo Relax Plus. První zahrnuje pouze pravidelné měsíční splátky či povinné a havarijní pojištění, v případě druhé však již můžete počítat také s dálniční známkou, servisními náklady, zimním či letním obutím včetně uskladnění pneumatik nebo asistenční službou v zemích EU včetně zapůjčení náhradního vozu až na čtyři dny.
Volit můžete také délku smlouvy, přičemž ta čtyřiadvacetiměsíční je spojena s nájezdem 40 000 km, zatímco u tříleté již můžete absolvovat 60 tisíc kilometrů. K dispozici je pak hned patnáct vozů z prakticky celého portfolia. Chybí víceméně jen Peugeot 508, mimo tuto vlajkovou loď značky však můžete sáhnout po modelech 208, 2008, 308, 308 SW, 301, 3008, 5008 a Partner Tepee.
My si můžeme podrobněji představit třeba Peugeot 208 ve výbavě Active, který navíc do vínku dostal ještě příplatkové doplňky v podobě klimatizace, metalického laku, navigace a diodových denních světel. Jeho ceníková cena tak činí 357 500 Kč, vy jej ovšem můžete mít již za 5 099 Kč v případě dvouletého programu Relax nebo za 4 599 Kč při uzavření tříleté smlouvy.
Bližší informace najdete na speciální webové stránce českého zastoupení, ceníky všech nabízených programů ovšem přikládáme k článku.


Peugeot v rámci operativního leasingu pro soukromé osoby nabízí hned patnáct možností rekrutujících se z prakticky celého portfolia








Kupříkladu Peugeot 208 si můžete pořídit s motory 1,2 PureTech nebo 1,4 HDI. Ceny benzinové verze startují na sumě 4 599 Kč, dieselový model je možné pronajmout od 5 399 Kč měsíčně
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Český policista naštěstí už nikdy „neklesne tak hluboko”, aby proti řidičům používal takovéto triky
včera
Vynalézavý táta našel cestu, jak vozit děti v dvoumístném sporťáku, soudce to neocenil tak, jak doufal
1.8.2026
Důchodce našel originální cestu, jak vyřadit z funkce dopravní kamery policie, aniž by se jich dotkl. Dočkal se okamžité podpory okolí
31.7.2026
Nejnovější články
Němci se svými auty podlézali Číňanům a ignorovali svět. Jejich auta teď Číňané nechtějí a zbytek světa také ne, továrny jedou na půl plynu
před 11 hodinami
Jeremy Clarkson říká, že tohle je „nejstupidnější auto, jaké kdy řídil”, po předčasně ukončeném testu nemohl jinak
včera
Český policista naštěstí už nikdy „neklesne tak hluboko”, aby proti řidičům používal takovéto triky
včera
Řešení předělávající dieselový tahač na elektrický je už teď žhavý kandidát na zelený nesmysl roku, tedy pokud nedojde nafta
včera
Kopírují teď Němci Číňany? Nové Audi Q9 nese nápadné znaky podobnosti s „Džejků”, které možná máte doma
včera
Živá témata na fóru
- Onboard videa 08.02. 19:55 - brnenska.odchytova
- Koncernový EA888 - jaký olej používáte? Anketa 08.02. 15:17 - pavproch
- Lampárna (stěžovatelna) 08.02. 06:25 - pavproch
- Policejni Passaty, Superby a neoznacena merici vozidla #2 08.02. 00:47 - Anonymoous
- Rychlodotazy 08.01. 20:21 - M.Z.
- Dříve M135i, nyní ///M2 07.31. 09:42 - Eda
- Politický koutek 07.30. 14:26 - Stepan
- Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu 07.30. 11:18 - Předseda
