- -

Renault Captur po facelift vypadá skoro jako Kaptur. Jeho 4x4 ale dál nemá

Francouzský bestseller dostal odlišnou masku, nárazníky a dokonce i světla čistě z LED. Bude i barvitější, skutečnému SUV se ale technicky nepřiblížil.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Renault Captur po facelift vypadá skoro jako Kaptur. Jeho 4x4 ale dál nemá

2.3.2017 | Petr Prokopec | 3 příspěvky

Francouzský bestseller dostal odlišnou masku, nárazníky a dokonce i světla čistě z LED. Bude i barvitější, skutečnému SUV se ale technicky nepřiblížil.

V minulém týdnu Renault konečně oznámil, s čím nás hodlá oslnit na ženevském autosalonu. Dle očekávání se mezi novinkami objeví i facelift modelu Captur, snímky modernizovaného provedení však automobilka nezveřejnila. Mohli jsme tak jen hádat, jak bude vylepšené SUV vypadat - přičemž naším tipem byl design připomínající Kaptur, model určený pro ruský trh, jen bez delšího rozvoru a technicky Dacie Duster.

Nyní jsou na světě první fotky, které naše tušení jen potvrzují. Captur dostal především nové čelní partie, které mohou za příplatek ozdobit plnohodnotné LEDkové světlomety Pure Vision. Diodová jsou rovněž světla pro denní svícení, která byla vytvarována do písmene „C“. Přepracování se dočkal i nárazník, stejně jako maska chladiče ozdobená chromovým páskem.

Počítat lze také s přepracovanými ochrannými pláty podvozku vpředu i vzadu, jinou grafiku - opět „céčkovou“ nesou také koncové lampy. Mimo to můžeme zmínit i nový design litých kol, jež v 16palcovém provedení nesou název Extreme a Adventure, v 17palcovém pak Emotion a Explore. Od třetího výbavového stupně je v nabídce prosklená střecha.

Další novinky souvisí s přidanými barvami karoserie Atacama Orange a Ocean Blue, se kterými lze zkombinovat novou barvu střechy Platinum Gray. Zákazníci si mohou vybrat z více než 30 variací jednoodstínového či dvouodstínového laku. Vnitřek lze mít v šesti kombinacích, nabízena je také pětice unikátních barevných příplatkových balíčků.

Z hlediska techniky žádná novinka ohlášena nebyla, takže na výběr by dále měly být na výběr 0,9litrové či 1,2litrové benzinové agregáty a 1,5litrový turbodiesel, všechny posílající výkon jen na přední kola. Na rozdíl od Kapturu, který umí být i čtyřkolkou. Více informací Renault sdělí na výstavišti Palexpo, kde se zároveň ukáže také elektrické překvapení.

Renault Captur po facelift vypadá skoro jako Kaptur. Jeho 4x4 ale dál nemá - 1 - Renault Captur 2017 facelift prvni oficialni foto 01Renault Captur po facelift vypadá skoro jako Kaptur. Jeho 4x4 ale dál nemá - 2 - Renault Captur 2017 facelift prvni oficialni foto 02Renault Captur po facelift vypadá skoro jako Kaptur. Jeho 4x4 ale dál nemá - 3 - Renault Captur 2017 facelift prvni oficialni foto 03Renault Captur po facelift vypadá skoro jako Kaptur. Jeho 4x4 ale dál nemá - 4 - Renault Captur 2017 facelift oficialni dalsi 01Renault Captur po facelift vypadá skoro jako Kaptur. Jeho 4x4 ale dál nemá - 5 - Renault Captur 2017 facelift oficialni dalsi 02Renault Captur po facelift vypadá skoro jako Kaptur. Jeho 4x4 ale dál nemá - 6 - Renault Captur 2017 facelift oficialni dalsi 03
Facelift pozměnil u Renaultu Captur hlavně čelní partie, nyní se tak mnohem více podobá ruské verzi Kaptur

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše