Home > Rubriky a sekce > Tuning > Článek
Kahn Design Range Rover 600 LE: decentní tuning v černém hávu
15.1.2014 | Marek Bednář | Přidat příspěvek
Kahn Design představil další upravený Range Rover. Vnějšek je celý černý, ale decentní, hlavním předmětem úprav bylo ještě více luxusu dovnitř.
Úprav vozů SUV, pod kterými je podepsán britský tuner Afzal Kahn, jsme tu měli již více. Patřilo k nim trochu nateklé naftové BMW X6 M, o něco střízlivější Range Evoque RS250 Dark Tungsten a jen decentně upravený bílý Range Rover.
Na poslední zmiňovaný vůz si firma Kahn Design posvítila i nyní a podobně jako tehdy, i tentokrát se v rámci designových kreací na náraznících držela při zemi. Nová maska chladiče, nárazníky, prahy a kola do světa nekřičí „mám peníze, ale ne vkus”. Některé detaily, jako třeba imitace žáber na dveřích, jsou z karbonových vláken, a čtveřice koncovek výfuku dostaly dekorativní nitkové kříže. Černá 23" kola také pocházejí z dílen Kahnu.
Písmena LE v názvu pochází ze slov Luxury Edition. Tuner tedy opět cílil na interiér, který dostal červenou perforovanou kůži nejen na čalounění a výplně dveří, ale i na střed volantu. Samozřejmostí je špičkový soundsystém Meridian.
Co je pod kapotou, nám není známo. Kahn Design však spolupracuje s firmou Cosworth, známým to motorářem, takže zvýšení výkonu jakéhokoliv motoru by neměl být problém. Úpravce také dal vědět, že pracuje na verzi RS600 Performance Edition, kde se už pod kapotou nějaká snaha jistě projeví.
Nevíme nic ani o dostupnosti, ani o cenách tohoto stroje, avšak v těchto dnech si jej mohou prohlédnout všichni návštěvníci výstavy motorsportu Autosport International Show v britském Birminghamu.
















Kahn Design se znovu podíval na design a interiér Range Roveru. Vnějšek není nevkusný a dovnitř putovala červená perforovaná kůže
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Nejnovější Lamborghini se ještě před odhalením chlubí kontroverzním „rekordem” z okruhu. Skutečný rekord automobilka ignoruje
před 10 hodinami
Končící, morálně 6 let staré BMW M3 svléklo absurditu nového Audi RS5 do naha, ve sprintu ho rozdrtilo na hadry
včera
Je vtipné sledovat, jak generace Z po letech „elektrické výchovy” najednou objevuje nenapodobitelné kouzlo dieselů
8.8.2026
Nové na MotoForum.cz
- Míří Filip Salač do MotoGP? 16:00
- Fantastický Filip Salač se zasloužil o českou hymnu včera 17:07
- Vítězem Moto3 se stal Almansa včera 16:51
- Dominance Aprilie pokračuje, premiérově vyhrál Raul Fernandez včera 16:24
- Šampionem se stal Fedrik Matthys včera 15:54
Nejnovější články
Srovnávací test svlékl marnost nového Mercedesu CLA do naha. Projel to s fakticky 14 let starým, v mezičase jen ošizeným Audi
před 3 hodinami
Britové nechali Číňanům Freelander a doufali, že jim s ním nepolezou do zelí. Mýlili se, polezou
před 5 hodinami
Stále nejsme na maximu displejů, říká šéf Mercedesu v momentě, kdy už za současný stav schytává bídu. Kam je chce ještě cpát?
před 6 hodinami
Američané se rozhodli zkrátit fandům čekání na návrat osmiválců novou Super včelou, bodá 608 koňmi
před 8 hodinami
Nic neukazuje marnost současného počínání Volkswagenu jasněji než pohled na poslední novinku jeho levné značky
před 9 hodinami
Živá témata na fóru
- Onboard videa 08.10. 18:32 - řidičBOB
- Elektromobily a vse kolem nich 08.10. 17:57 - mattonecz
- Pneu koutek 08.10. 17:48 - Snowman000
- BMW Divize 08.10. 13:48 - Bond007
- Politický koutek 08.10. 10:32 - pavproch
- Porsche - vse o sportovnich modelech 08.10. 04:37 - pavproch
- Policejní kontroly a měření 08.09. 20:28 - Stepan
- Banky, peníze, finance, investice... 08.09. 15:44 - pavproch
