Reklama

Clarkson říká, že Hammond má teď po všech svých nehodách hlavu jako cedník

Richard Hammond je jednoznačně největší otloukánek ze slavného tria moderátorů. A i když se ze všech zranění zotavil, bez následků se to podle Clarksona neobešlo.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Clarkson říká, že Hammond má teď po všech svých nehodách hlavu jako cedník

6.2.2018 | Petr Prokopec | 2 příspěvky

Richard Hammond je jednoznačně největší otloukánek ze slavného tria moderátorů. A i když se ze všech zranění zotavil, bez následků se to podle Clarksona neobešlo.

Druhá sezóna The Grand Tour se pomalu chýlí ke svému závěru, v pátek byla odvysílána již devátá epizoda. Tento týden nás pak čeká souboj crossoverů a SUV, mezi nimiž nebude chybět ani Tesla Model X. Očekávat lze další kontroverzi, byť Jeremy Clarkson již dříve uvedl, že samotný vůz vcelku vzal na milost. Systém Autopilot či šéfa firmy Elona Muska ovšem nadále nesnáší.

Co lze očekávat v dalších dílech? Závěr druhé sezóny bude spojen především se speciálem z Mozambiku, který bude premiérově vysílán 16. února. Očekávat lze velkou porci zábavy, přestože samotné natáčení místy až tak humorné nebylo. Během něj došlo na první loňskou nehodu Richarda Hammonda, který spadl z motocyklu. Na rozdíl od následující kolize ale došlo jen na oděrky a pohmožděniny.

Všichni již velmi dobře víme, že dalším incidentem byla červnová havárie s Rimacem Concept One, z čehož si Hammond odnesl frakturu kolene. Jeho kolegové se zprvu obávali o Richardův život, nyní ale již berou vše s humorem. Minimálně pak Clarkson, který nově uvedl, že časté úrazy si vyžádaly nemalou daň - paměť jeho kolegy se vlivem řady nárazů do hlavy měla proměnit v cedník.

„Cokoliv mu řeknete, se z jeho hlavy po pěti sekundách vykouří. Není to ale jeho vina, je to proto, že neumí řídit, skončil vzhůru nohama a poškodil si mozek. Nyní tak není schopen si něco zapamatovat. Zčásti se tak děje proto, že ho vůbec nic nezajímá, zčásti proto, že má poškozený mozek,“ říká na adresu svého kolegy Clarkson, určitě s jistou nadsázkou. Jak vekou, si musíte domyslet.

Jakkoliv se ale dnes všichni moderátoři The Grand Tour mohou incidentům z minulosti smát, Hammond dodává, že loni na tom byl hůře. Sám sebe se totiž začal ptát, co dělá špatně, že neustále končí s nějakými zraněními. Ještě větší problémy měl po své havárii v roce 2006, kdy skončil na dva týdny v kómatu. Následně se ocitl v depresích a musel docházet k psychiatrovi.

I přes to všechno ale Clarkson vše uzavírá zmínkou o skvělé spolupráci, která často končí záchvaty smíchu. „Jsou chvíle, kdy se směju tak moc, že je to až nebezpečné, protože mám pocit, že pokud se nenadechnu, udusím se.“ Jezzu, Richarda a Jamese Maye tedy evidentně čeká ještě mnoho společných chvil, ostatně s Amazonem mají podepsán kontrakt na tři sezóny The Grand Tour a nepředpokládáme, že by nedošlo na čtvrtou...

Clarkson říká, že Hammond má teď po všech svých nehodách hlavu jako cedník - 1 - Richard Hammond crash Rimac Concept One 10Clarkson říká, že Hammond má teď po všech svých nehodách hlavu jako cedník - 2 - Richard Hammond crash Rimac Concept One 11Clarkson říká, že Hammond má teď po všech svých nehodách hlavu jako cedník - 3 - Richard Hammond crash Rimac Concept One 12Clarkson říká, že Hammond má teď po všech svých nehodách hlavu jako cedník - 4 - Richard Hammond crash Rimac Concept One 13Clarkson říká, že Hammond má teď po všech svých nehodách hlavu jako cedník - 5 - Richard Hammond crash Rimac Concept One 14
Richard Hammond si loni při natáčení druhé sezóny The Grand Tour užil své

Clarkson říká, že Hammond má teď po všech svých nehodách hlavu jako cedník - 6 - Richard Hammond crash Rimac Concept One 22Clarkson říká, že Hammond má teď po všech svých nehodách hlavu jako cedník - 7 - Richard Hammond pamet Jeremy Clarkson Perex
A nebyla to jeho první nehoda, karamboly s dragsterem či na motorcyklu též vstoupily do širšího povědomí Dle Clarksona se to podepsalo na Hammondově paměti

Zdroj: Mirror

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše