Reklama

Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná

(+ videa) Britského zpěváka nejspíše celý svět považoval za člověka, který v autě pomalu spí. Realita jeho vztahu k nim ale nemůže být odlišnější.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná

8.11.2016 | Petr Prokopec | 3 příspěvky

(+ videa) Britského zpěváka nejspíše celý svět považoval za člověka, který v autě pomalu spí. Realita jeho vztahu k nim ale nemůže být odlišnější.

Robbieho Williamse asi nemusíme příliš představovat, ve světě showbyznysu se tento britský zpěvák pohybuje již od roku 1990 jako celebrita první kategorie. Zpočátku proslul hlavně jako nejzlobivější člen chlapecké kapely Take That, větší renomé i profesní uznání však získal až během sólové dráhy. Během ní vydal celou řadu alb a singlů, z nichž nás jako petrolheady neminuly především písně Supreme a Road to Mandalay.

První zmíněná byla vydána již v roce 2000 a ve videoklipu představuje Williamse jako pilota Formule 1, který soupeří o titul s legendárním Jackie Stewartem. Ten ve finále zlaté vavříny i získává, zatímco Williams se nakonec přesouvá ze světa motorsportu k hudbě. Mnohem podstatnější jsou ovšem tomu předcházející záběry, ze kterých se zdá, jako by oba Britové skutečně v šampionátu o prvenství bojovali.

Právě tento videoklip nejspíše svedl celý svět k myšlenkám, že Williams má rád nejen Formule, ale i automobily jako takové. Realita však nemůže být odlišnější, o čemž se přesvědčil moderátor holandské show RTL Late Night Humberto Tan. Ten očekával totéž a Robbieho se na královskou motoristickou disciplínu ptal, dostalo se mu ale nečekané odpovědi.

„Neřídím, pokud to máte na mysli,“ uvádí Williams ve chvíli, kdy se za ním na obří TV obrazovce objeví pár miniaturních závodních vozů. „Neřídíte? Ale máte rád Formuli 1,“ odvětí Tan s jistotou, že svou domácí přípravu na talk show nikterak nepodcenil. To se ale zjevně stalo, neboť Robbie F1 „rád nemá.“ Tím moderátora definitivně uzemní, i když jen na moment.

„Ovšem jen pokud nemáte v záloze někoho, kdo je pilotem Formule 1 a kdo mě chce pozdravit. V takovém případě ji miluju,“ dodal bystře a velkoryse Williams a tím trefuje hřebíček na hlavičku. Holandská RTL totiž před mikrofon dostala domácího jezdce Maxe Verstappena, který se skutečně rozhodl zpěváka pozvat na závod. Navíc mu kvůli absenci řidičského průkazu slibuje i odvoz.

V té chvíli přichází definitivní uzemnění. Williams přiznává, že „je to zcela jistě úžasný chlapík, ale já vůbec nevím, kdo to je“. Tím již vyvádí moderátora zcela z míry, nakonec však pozvánku přijímá. Opět však ve svém stylu, neboť dodává: „Když už mě tak hezky pozval, jistě, že půjdu a podívám se na auta, jak jezdí po okruhu. Není nic, co bych udělal raději.“

Ač tedy celá show končí humorně, Humbertu Tanovi jistě v několika chvílích do smíchu nebylo. Evidentně se totiž nechal přesvědčit zmiňovanými videoklipy (ve druhém Robbie řídí Jensen FF), že Williams je fanouškem rychlých kol. Jak se ale zdá, do toho má zpěvák daleko. A nebo nám nyní jen ukazuje, jak se dělá brilantní PR a marketing, protože o tomhle se nedá nezmínit...

Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná - 1 - Robbie Williams 01
Robbiemu Williamsovi Formule 1 nic neříká, na Maxe Verstapenna se díval jak na zjevení - i když o vycházející hvězdě F1 mluví kde kdo, on ho vůbec nezná

Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná - 2 - Robbie Williams F1 dalsi 01Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná - 3 - Robbie Williams F1 dalsi 02Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná - 4 - Robbie Williams F1 dalsi 03Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná - 5 - Robbie Williams F1 dalsi 04Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná - 6 - Robbie Williams F1 dalsi 05Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná - 7 - Robbie Williams F1 dalsi 06Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná - 8 - Robbie Williams F1 dalsi 07Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná - 9 - Robbie Williams F1 dalsi 08Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná - 10 - Robbie Williams F1 dalsi 09Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná - 11 - Robbie Williams F1 dalsi 10Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná - 12 - Robbie Williams F1 dalsi 11Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná - 13 - Robbie Williams F1 dalsi 12Robbie Williams se ve svých klipech tváří jako fanda do aut. Realita je úplně jiná - 14 - Robbie Williams F1 dalsi 13
Realita je taková, i když si Williams v jednom ze svých slavných klipů zahrál závodníka

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama