Reklama

Slavný dýdžej prodává své neméně slavné Lambo. Koupil si ho na truc Ferrari

Vlastně to ani není Lamborghini, ale Nyanborghini Purracan v unikátním wrapu s vesmírnou kočkou. Může být vaše, najeto nemá skoro nic.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Slavný dýdžej prodává své neméně slavné Lambo. Koupil si ho na truc Ferrari

27.9.2017 | Marek Bednář | 8 příspěvků

Vlastně to ani není Lamborghini, ale Nyanborghini Purracan v unikátním wrapu s vesmírnou kočkou. Může být vaše, najeto nemá skoro nic.

Patříte-li k fanouškům kanadského dýdžeje a producenta Deadmau5e, vlastním jménem Joela Zimmermana, asi víte o jeho zálibě v Nyan Cat. To je internetová kočka s tělem v podobě sušenky, která už od roku 2011 letí vesmírem. Deadmau5 si nechal vyrobit takovýto wrap na Ferrari 458 Italia, pojmenoval ho Purrari - a italská automobilka se s ním chtěla soudit, že její vůz zhanobil tím, že na něm upravil loga.

Umělec reagoval tím, že se „urazil”, úpravy odstranil a auto prodal, To se psal rok 2015. Nahradil ho Lamborghini Huracán, kterému věnoval úplně stejný wrap a jméno Nyanborghini Purracan, což konkurenční italská automobilka přešla bez protestů. A pokud jste kromě Deadmau5e samotného fanouškem také toho, co dělá se svými auty, máme dobrou zprávu - Purracan je nyní na prodej.

Vedle wrapu jsou tu také 20" kola ADV1 SL, ale ta původní dostanete k vozu. Ve výbavě jsou karbon-keramické brzdy, sportovní výfuk a systém zvedání přední nápravy. Původní barva auta byla bílá a wrap prý půjde sundat, pokud si to nový majitel bude přát. Podobně také brzdové třmeny je možné přestříkat do jiné než růžové barvy. S oběma kroky by ale vůz ztratil většinu své výjimečnosti - jako Nyanborghini Purracan jej zná celý svět.

Vůz má najeto jen necelých 1 700 mil (2 736 km) a je k mání za 289 900 kanadských dolarů, tedy asi 5,16 milionu korun. Je to více než kolik se za podobné Huracány platí v sériovém provedení, ale jak už jsme řekli, tohle vlastně není Hurcán. Takže pokud jste dostatečně majetní i svérázní na to, v něčem takovém jezdit...

Slavný dýdžej prodává své neméně slavné Lambo. Koupil si ho na truc Ferrari - 1 - lamborghini huracan deadmau5 prodej 01Slavný dýdžej prodává své neméně slavné Lambo. Koupil si ho na truc Ferrari - 2 - lamborghini huracan deadmau5 prodej 02Slavný dýdžej prodává své neméně slavné Lambo. Koupil si ho na truc Ferrari - 3 - lamborghini huracan deadmau5 prodej 03Slavný dýdžej prodává své neméně slavné Lambo. Koupil si ho na truc Ferrari - 4 - lamborghini huracan deadmau5 prodej 04Slavný dýdžej prodává své neméně slavné Lambo. Koupil si ho na truc Ferrari - 5 - lamborghini huracan deadmau5 prodej 05Slavný dýdžej prodává své neméně slavné Lambo. Koupil si ho na truc Ferrari - 6 - lamborghini huracan deadmau5 prodej 06Slavný dýdžej prodává své neméně slavné Lambo. Koupil si ho na truc Ferrari - 7 - lamborghini huracan deadmau5 prodej 07Slavný dýdžej prodává své neméně slavné Lambo. Koupil si ho na truc Ferrari - 8 - lamborghini huracan deadmau5 prodej 08
Wrap můžete odstranit, ale pak to bude jen další Huracán, navíc bílý

Zdroj: Motion Endeavours

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 8 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše