Agresor ve VW vytáhl golfovou hůl a šel se bít, pak přišla studená sprcha (video)

Někteří lidé jsou tak agresivní, že jsou schopni někoho trestat jen za to, že na ně po právz zatroubil. Tomuto muži to ale osud vrátil i s úroky.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Agresor ve VW vytáhl golfovou hůl a šel se bít, pak přišla studená sprcha (video)

7.12.2016 | Petr Miler | 12 příspěvků

Agresor ve VW vytáhl golfovou hůl a šel se bít, pak přišla studená sprcha (video)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Někteří lidé jsou tak agresivní, že jsou schopni někoho trestat jen za to, že na ně po právz zatroubil. Tomuto muži to ale osud vrátil i s úroky.

Svědky rozličných případů silničních potyček jsme díky palubním i jiným bezpečnostním kamerám vcelku pravidelně. Chápat je nelze snad nikdy a radovat se z jejich rozuzlení obvykle též nejde. Je tedy pravdou, že někdy se jinak vítězící agresor dočká překvapivého soka, tleskat přesunu větší míry agresivity z jedné strany na druhou ale obvykle též nelze. Dnes vám ovšem ukážeme případ, kdy ublíženo bylo shodou okolností jen egu toho, kdo se zachoval jako hlupák.

Situace, kterou můžeme vidět na videu, je celkem typická. Řidič neznámého vozu s kamerou odbočí do vedlejší ulice, kde vyjíždí z řady zapakovaných aut člověk s Volkswagenem Touran. Těžko říci, jestli si auta jedoucího po cestě nevšiml nebo se jej rozhodl ignorovat, na každý pád se do jeho směru vydal těsně před ním. Neřekli bychom, že jej ohrozil, omezil jej ale zcela nepochybně, což mu „náš” šofér připomenul klaksonem.

Možná to dělat nemusel, upozornit někoho na jeho vlastní chybu, ale není nic špatného. Inteligentní řidič by si svůj omyl uvědomil, omluvil se třeba bliknutím blinkry a příště si dal větší pozor. Agresivní hlupák ale takto nejedná. Uražen pouhým zatroubením se rozhodl zastavit u o kousek dále a s troubícím si to vyříkat. Kdyby mu šel říci, že se omlouvá, šlo by to jedině kvitovat, on si ale zakryl tvář, chopil se golfové hole a šel se za to pouhé zatroubení mstít.

Pak ale přišla spravedlnost, která musela být boží - okolo náhodou projelo auto, které vjelo do jedné z velkých louží a zchladilo agresora tak, že chvíli nevěděl, kde mu hlava stojí. A než se rozkoukal, řidič s kamerou udělal to nejlepší, co mohl - jako moudřejší ustoupil a odjel. Tohle snad ani lépe skončit nemohlo, co říkáte?


Agresor ve VW vytáhl golfovou hůl a šel se bít, pak přišla studená sprcha (video) - 1 - Agresor s golfovou holi dostal sprchu video 01Agresor ve VW vytáhl golfovou hůl a šel se bít, pak přišla studená sprcha (video) - 2 - Agresor s golfovou holi dostal sprchu video 02Agresor ve VW vytáhl golfovou hůl a šel se bít, pak přišla studená sprcha (video) - 3 - Agresor s golfovou holi dostal sprchu video 03Agresor ve VW vytáhl golfovou hůl a šel se bít, pak přišla studená sprcha (video) - 4 - Agresor s golfovou holi dostal sprchu video 04Agresor ve VW vytáhl golfovou hůl a šel se bít, pak přišla studená sprcha (video) - 5 - Agresor s golfovou holi dostal sprchu video 05Agresor ve VW vytáhl golfovou hůl a šel se bít, pak přišla studená sprcha (video) - 6 - Agresor s golfovou holi dostal sprchu video 06Agresor ve VW vytáhl golfovou hůl a šel se bít, pak přišla studená sprcha (video) - 7 - Agresor s golfovou holi dostal sprchu video 07Agresor ve VW vytáhl golfovou hůl a šel se bít, pak přišla studená sprcha (video) - 8 - Agresor s golfovou holi dostal sprchu video 08Agresor ve VW vytáhl golfovou hůl a šel se bít, pak přišla studená sprcha (video) - 9 - Agresor s golfovou holi dostal sprchu video 09Agresor ve VW vytáhl golfovou hůl a šel se bít, pak přišla studená sprcha (video) - 10 - Agresor s golfovou holi dostal sprchu video 10Agresor ve VW vytáhl golfovou hůl a šel se bít, pak přišla studená sprcha (video) - 11 - Agresor s golfovou holi dostal sprchu video 11
Zcela nepochopitelně jednající agresor s golfovou holí byl zchlazen ještě dříve, než dal první ránu...

Petr Miler

Diskuze 12 příspěvků

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.