Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě

Mio, představuje novou duální autokameru MiVue C588T s vysoce kvalitním natáčením a moderními funkcemi pro řidiče. Jde o balení přední a zadní kamery, s natáčením se světelností F1.8, senzorem STARVIS a funkcí reálného upozorňování na úseková měření, plnokrevný parkovací režim včetně sledování pohybu okolo vozu a také extrémně odolným superkapacitátorem namísto integrované baterie.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tiskové zprávy

Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě

13.6.2022 | tisková zpráva

Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě

/

Foto: Mio

Mio, představuje novou duální autokameru MiVue C588T s vysoce kvalitním natáčením a moderními funkcemi pro řidiče. Jde o balení přední a zadní kamery, s natáčením se světelností F1.8, senzorem STARVIS a funkcí reálného upozorňování na úseková měření, plnokrevný parkovací režim včetně sledování pohybu okolo vozu a také extrémně odolným superkapacitátorem namísto integrované baterie.

Výjimečný obraz i za špatných světelných podmínek

Díky vysoce kvalitnímu snímači STARVIS CMOS od Sony vytváří přední autokamera Mio MiVue C588T záznamy se špičkovým kontrastem, s jasnými a bohatými barvami, dokonce i za špatných světelných podmínek. Vysoká kvalita videa je nezbytná, ať chcete záznam použít jako vzpomínku, nebo jako důkaz k průběhu jakékoliv události na silnici.

Autokamera MiVue C588T poskytuje záznam v plnohodnotném rozlišení Full HD 1080p při 30 snímcích za sekundu. V kombinaci se širokým úhlem záběru a kvalitní optice tak zachytí detaily vaší cesty.

Mio Night Vision PRO technologie

Špičková technologie Mio Night Vision PRO zajišťuje jasné a přehledné záběry díky kvalitní optice s důrazem na profesionální řešení ladění obrazu. Autokamera Mio MiVue C588T je vybavena špičkovým senzorem STARVIS od společnosti Sony. Objektiv s vysokou světelností F1.8 pak propouští více světla pro dosažení vynikajícího kontrastu a bohatých barev, i za zhoršených světelných podmínek.

Součástí balení zadní kamera Mio MiVue T35

MiVue T35 je doplňkem přední kamery, zachycuje situaci za vozem a poskytuje tak dodatečnou ochranu a přehled o situaci za vozem. Záznam ve Full HD rozlišení 1080p s 30 fps. Skleněná optika disponuje rovněž světelností F1.8 pro skvělé snímky v šeru i ve tmě. Záznamový úhel 130° plně dostačuje pro záběry situace za vozem. K dispozici je polohovací držák s 3M lepicí páskou na sklo, dále 8metrový kabel a rozbočovací Y kabel pro připojení k přední kameře a napájení.


Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě - 1 - 1 Mio MiVue C588T autokamera

Parkovací režim nahrává i bez přítomnosti řidiče

Nejmodernější technologie detekce pohybu a/nebo nárazu se kamera Mio MiVue C588T automaticky aktivuje a nahraje video okolo vozu. S touto funkcí tak sbíráte důkazy, i když nejste ve voze. Vyžaduje samozřejmě trvalé napájení, např. přes MiVue SmartBox III, který lze dokoupit samostatně.

Superkapacitor

S vestaveným superkondenzátorem je MiVue C588T mnohem odolnější vůči změnám teplot, což poskytuje vyšší úroveň spolehlivosti a ochrany. Zároveň prodlužuje životnost zařízení.

GPS polohování, kalibrace času a upozornění na radary

Díky integrovanému GPS modulu zaznamenává autokamera Mio MiVue C588T rychlost jízdy, přesnou polohu i čas. Rovněž zajišťuje automatickou kalibraci času a polohy a umožňuje i upozorňování na kamery měřící rychlost.

Umožňuje také patentovanou funkcí Smart Alert upozorňování na radary v dostatečné vzdálenosti a v závislosti na rychlosti vozu. Majitel kamery tak bude dostatečně dopředu vědět, jak rychle můžete jet. Bezplatné aktualizace databází radarů po celou dobu životnosti zařízení.

Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě - 2 - 1 Mio MiVue C588T autokamera1

Moderní funkce Upozornění na průměrnou rychlost (měřené rychlostní úseky)

Měřené rychlostní úseky (nejen tedy radary) - to je nová funkce, kterou poprvé společnost Mio uvedla v řadě 8xx a které věnovala značné úsilí, aby z ní vytěžila všechny výhody a zvýšila uživatelský komfort. Stejně jako ostatní prémiové autokamery Mio, je i kamera MiVue C588T vybavena exkluzivními funkcemi Average Speedcam Alerts (výstraha před měřením průměrné rychlosti, zejména tedy v měřených rychlostních úsecích) a našimi patentovanými funkcemi Smart Alert (chytrá výstraha). Před přiblížením k místu měření rychlosti zařízení zobrazí vzdálenost a čas (v sekundách) do koncové rychlostní kamery a také poskytne informace o rychlostním limitu a průměrné rychlosti v daném intervalu.

Technické specifikace:

• Záznam ve Full HD rozlišení 1920 x 1080p
• Mio Night Vision PRO technologie
• Špičkový optický senzor STARVIS od společnosti Sony (STARVIS je ochranná známka společnosti Sony)
• Technologie H.264 umožňuje vysoce kvalitní nahrávky při malé velikosti souboru
• GPS - automaticky zaznamenává informace o jízdě (rychlost, směr, čas a zeměpisné souřadnice)
• Široký úhel záběru 140° zachytí každý detail kritických okamžiků
• Skleněný objektiv F1.8 poskytuje jasnější a čistší video i za zhoršených světelných podmínek
• Inteligentní parkovací režim s detekcí pohybu
• 2" přehledná obrazovka
• 3-osý G-senzor pro automatickou detekci a analýzu nehody
• Upozornění na rychlostní radary a úseková měření, s bezplatnou a pravidelnou aktualizací databáze
• Automatické nahrávání
• Fotografický režim
• Superkapacitor s extrémní odolností
• Součástí balení zadní kamera MiVue™ T35 (Full HD, F1.8, 130°)
• TVI protokol pro spolehlivější komunikaci se zadní kamerou
• Mio MiVue™ Manager - bezplatný PC software pro přehrávání a analýzu videa a informací z G Senzoru (rychlost, směr a intenzita nárazu), možnost sdílení na sociálních sítích
• Podpora paměťové karty MicroSD s Class 10 až do kapacity 256 GB (více viz support.mio.com)
• Česká a slovenská lokalizace (a další jazyky)
• Balení: MiVue C588T, zadní kamera T35, 8m propojovací kabel, 3M nalepovací držák na sklo, statická fólie na sklo, cigaretová nabíječka, návod.

Více informací naleznete na www.MIO.com/CZ.

tisková zpráva

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.