Arabská delegace před hotelem v Londýně odstavila dvě z nejcennějších aut poslední doby

Na Blízkém východě pořád tryskají peníze ze země. Podle toho vypadá, když si tamní ropní šejkové odskočí na výlet do jedné z evropských metropolí.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Arabská delegace před hotelem v Londýně odstavila dvě z nejcennějších aut poslední doby

12.1.2019 | Mirek Mazal

Arabská delegace před hotelem v Londýně odstavila dvě z nejcennějších aut poslední doby

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Na Blízkém východě pořád tryskají peníze ze země. Podle toho vypadá, když si tamní ropní šejkové odskočí na výlet do jedné z evropských metropolí.

ANO

Na dohled od londýnského Hyde Parku stojí pětihvězdičkový hotel The Park Tower Knightsbridge, a Luxury Collection. Kromě přechodného ráje pro milovníky vytříbeného bydlení se v blízkosti výškové budovy plné blahobytu pohybují bohatí hosté se svými drahými auty. Pokud někdo z obdivovatelů výjimečných vozů chce mít jistotu, že narazí na některé z nejdražších modelů historie, je to ta správná destinace, kam se vydat.

Právě v těchto místech se s koncem minulého roku se zvýšila koncentrace vážených hostů, kteří přijeli do Londýna za dobrodružstvím. Pobyt si zarezervovali také lidé z arabských zemí, kteří si s sebou již tradičně dovezli vlastní automobily. A obyčejné věru nebyly, ani trochu.

Jeden z klientů si na pozemku hotelu odstavil Bugatti Chiron a Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 v padnoucích bílo-černých provedeních. Dohromady 1 503 kW (2 044 koní) a 2 360 Nm točivého momentu obsadilo místa s nápisem „zákaz parkování” - zákaz parkování pro vás, ne pro ně. „Pandí” Chiron zastoupil vytříbenou sílu a rychlost, podobně zbarvený Mercedes vsadil na hrubou sílu a majestátnost. Registrační značky se zkratkou KSA odkazují na výpravu ze Saúdské Arábie.

Dostatek ropy zatím umožňuje tamním šejkům opulentní nákupy nejvzácnějších vozů současnosti - Mercedes za desítky milionů je vyprodaný, Bugatti sahající svou hodnotou až ke stovce se tomu blíží. Obyčejným smrtelníkům nezbude než se na parkovišti snů opájet pohledem na tyto skvosty, ale díky bohu aspoň za to - taková dvě auta v celkové ceně jistě přesahující 100 milionů korun se mezi zelenými kužely vidí málokdy...


Arabská delegace před hotelem v Londýně odstavila dvě z nejcennějších aut poslední doby - 1 - Bugatti Chiron a Mercedes Benz G 63 AMG 6x6 Anglie 01Arabská delegace před hotelem v Londýně odstavila dvě z nejcennějších aut poslední doby - 2 - Bugatti Chiron a Mercedes Benz G 63 AMG 6x6 Anglie 02Arabská delegace před hotelem v Londýně odstavila dvě z nejcennějších aut poslední doby - 3 - Bugatti Chiron a Mercedes Benz G 63 AMG 6x6 Anglie 03Arabská delegace před hotelem v Londýně odstavila dvě z nejcennějších aut poslední doby - 4 - Bugatti Chiron a Mercedes Benz G 63 AMG 6x6 Anglie 04Arabská delegace před hotelem v Londýně odstavila dvě z nejcennějších aut poslední doby - 5 - Bugatti Chiron a Mercedes Benz G 63 AMG 6x6 Anglie 05Arabská delegace před hotelem v Londýně odstavila dvě z nejcennějších aut poslední doby - 6 - Bugatti Chiron a Mercedes Benz G 63 AMG 6x6 Anglie 06Arabská delegace před hotelem v Londýně odstavila dvě z nejcennějších aut poslední doby - 7 - Bugatti Chiron a Mercedes Benz G 63 AMG 6x6 Anglie 07Arabská delegace před hotelem v Londýně odstavila dvě z nejcennějších aut poslední doby - 8 - Bugatti Chiron a Mercedes Benz G 63 AMG 6x6 Anglie 08Arabská delegace před hotelem v Londýně odstavila dvě z nejcennějších aut poslední doby - 9 - Bugatti Chiron a Mercedes Benz G 63 AMG 6x6 Anglie 09Arabská delegace před hotelem v Londýně odstavila dvě z nejcennějších aut poslední doby - 10 - Bugatti Chiron a Mercedes Benz G 63 AMG 6x6 Anglie 10
Bugatti Chiron a Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 jediného majitele je pěkná dvojka na výletě arabských šejků do Londýna

Zdroj: Auto Junk

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše