Arnold Schwarzenegger byl napaden mladíkem, chtěl od něj Lamborghini

Chtít něco od jedné z nejbohatších celebrit Hollywoodu nemusí být nemístné, ale asi to nepůjde tak, že dotyčného skopete. Mladík z JAR to zkusil, s Arnoldem to moc nehnulo.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Arnold Schwarzenegger byl napaden mladíkem, chtěl od něj Lamborghini

20.5.2019 | Mirek Mazal

Arnold Schwarzenegger byl napaden mladíkem, chtěl od něj Lamborghini

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Chtít něco od jedné z nejbohatších celebrit Hollywoodu nemusí být nemístné, ale asi to nepůjde tak, že dotyčného skopete. Mladík z JAR to zkusil, s Arnoldem to moc nehnulo.

Arnold Schwarzenegger se stal v sobotu terčem útoku zřejmě psychicky narušeného jedince. Živoucí herecká a kulturistická legenda byla napadena v Jihoafrické republice při dohlížení na průběh sportovní akce konané pod její záštitou. Hrubé fyzické napadení se odehrálo v Johannesburgu na soutěži Arnold Classic Africa.

Hvězda mnoha slavných filmů a bývalý guvernér Kalifornie natáčel na mobilní telefon výkony dětských sportovců, když se z davu vyřítil mladý muž a kopl Arnolda do zad. Následně překvapil celý svět větou: „Pomozte mi, potřebuji Lamborghini!“ I když Arnold má rád spíše pořádné off-roady, kam se jeho stále mohutné tělo dobře vejde, dokážeme si představit, že by jej při jmění přesahujícím 9 miliard korun někomu mohl nadělit. Ale asi ne poté, co jej zbaběle kopl do zad.

Akrobatický kopanec byl po zásluze odměněn nesmlouvavým zákrokem ochranky, jednasedmdesátiletý Terminátor navzdory svému věku jen lehce klopýtl a bez výraznější reakce pokračoval v plánovaném programu. Schwarzenegger až později detailně zareagoval na chování agresora. „Děkuji za vaše komentáře, ale není důvod k obavám. Myslel jsem, že do mě strčil dav, což se stává často. Uvědomil jsem si kopanec až, až když jsem uviděl videa jako vy. Jsem jen rád, že ten idiot nepřerušil můj Snapchat,” řekl na Twitteru.

Vážený host tímto celou věc uzavřel a další den znovu přijel pozdravit všechny účastníky sportovního festivalu. Útočník, který je místní policii známý už kvůli dřívějším deliktům, byl pochopitelně zatčen a čeká jej soud. Předpokládáme, že po tomto útoku ho justice mezi slušné lidi hned tak znovu nepustí.


Arnold Schwarzenegger byl napaden mladíkem, chtěl od něj Lamborghini - 1 - Arnold Schwarzenegger napadeni foto 01Arnold Schwarzenegger byl napaden mladíkem, chtěl od něj Lamborghini - 2 - Arnold Schwarzenegger napadeni foto 02Arnold Schwarzenegger byl napaden mladíkem, chtěl od něj Lamborghini - 3 - Arnold Schwarzenegger napadeni foto 03Arnold Schwarzenegger byl napaden mladíkem, chtěl od něj Lamborghini - 4 - Arnold Schwarzenegger napadeni foto 04Arnold Schwarzenegger byl napaden mladíkem, chtěl od něj Lamborghini - 5 - Arnold Schwarzenegger napadeni foto 05
Arnold Schwarzenegger byl napaden mladíkem, chtěl od něj Lamborghini - 6 - Arnold Schwarzenegger napadeni foto 06Arnold Schwarzenegger byl napaden mladíkem, chtěl od něj Lamborghini - 7 - Arnold Schwarzenegger napadeni foto 07Arnold Schwarzenegger byl napaden mladíkem, chtěl od něj Lamborghini - 8 - Arnold Schwarzenegger napadeni foto 08Arnold Schwarzenegger byl napaden mladíkem, chtěl od něj Lamborghini - 9 - Arnold Schwarzenegger napadeni foto 09Arnold Schwarzenegger byl napaden mladíkem, chtěl od něj Lamborghini - 10 - Arnold Schwarzenegger napadeni foto 10
Arnold Schwarzenegger dostal nepěkný kopanec do zad, ale přestál to bez újmy. Útočník mu pak sdělil, že chce Lamborghini, čekat může spíše nějaký čas v chládku

Zdroj: Arnold Schwarzenegger@Twitter

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše