Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Cadillac Escalade 2015: unikly první fotky, zvenčí to až taková paráda není
7.10.2013 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek
Opravdu luxusně vypadajíci interiér doplňuje nevyvážený exteriér, na kterém je zajímavá snad jen záď. Uvidíme, zda tento názor změní kvalitnéjší snímky.
Slůvko „únik“ jsme již delší dobu nezmiňovali. Premiéra nového Cadillacu Escalade je však ideální příležitostí. Pár hodin před oficiální premiérou se totiž na světlo světa dostalo propagační video, které představuje nové SUV ze všech stran. Na YouTube však dané promo pobylo jen pár minut, poté zřejmě na podnět automobilky opětovně zmizelo. Naším kolegům z magazínu WorldCarFans se však pár záběru povedlo zachytit a tudíž vás s nimi můžeme seznámit.
Když ovšem venkovní vzhled srovnáme s oficiálním záběrem interiéru, nemůžeme se ubránit lehčímu zklamání. Zatímco totiž kabina vypadá díky působivému sladění dřevěných obkladů a koženého čalounění opravdu exkluzivně, exteriér zejména zpředu působí dojmem nakopnutého buldoka. Velikost čelní masky a světel pak nesouvisí s relativně úzkými a směrem dozadu se zdvihajícími boky. Za jedinou vizuálně přitažlivou partii tak evidentně můžeme považovat pouze záď.
Na druhou stranu však musíme dodat, že tento závěr činíme na základě ne zrovna kvalitních obrázků. Je tak možné, že oficiální snímky představí Cadillac Escalade v novém světle. Na ty si ovšem budeme muset ještě pár hodin počkat, stejně jako na výčet technických parametrů.







Minimálně na těchto ne zrovna kvalitních fotkách nepůsobí nový Cadillac Escalade zrovna působivě
Zdroj: WorldCarFans
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Porsche si nechalo patentovat nový jízdní režim, který působí jako aprílový žert, je ale míněn smrtelně vážně
včera
Nejsilnější a nejrychlejší VW Golf GTI má svou cenu, „lidová” je asi tak jako cifry na kabelkách od Diora
31.10.2025
Nová Honda Prelude nakonec umí být i rychlá, ale jen pokud v ní vypnete funkci, která měla „fejkovat” její sportovnost
28.10.2025
Nejčtenější články
VW se v nouzi zbavuje zaměstnanců, jak to jen jde. Letos pro pochybení ukončil poměr 548 lidem, další tisíce jsou „v podmínce”
5.10.2025
Za nejslavnějšími kreacemi Top Gearu stojí nenápadný manželský pár, který auta stlouká pomalu doma za stodolou
5.10.2025
Peugeot 308 po faceliftu nabízí v levných provedeních to, po čem majitelé těch drahých marně touží
5.10.2025
Sympatické kompaktní Hyundai si jako ojetina velmi dobře drží cenu, navzdory jeho velikosti ho totiž hned tak něco nerozhází
6.10.2025
K mání je exportní Škoda Rapid 136 ve stavu nového auta, jedna z posledních vyrobených. I z jejího motoru by šlo svačit
6.10.2025
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva
