Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily

Nová doba přináší nové věci a ne všichni se s vývojem dokáží popasovat se ctí. Těmto dvěma dámám uniklo, že každý vysoký stojan se šlahounem u silnice nemusí být kompresor.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily

13.6.2019 | Petr Miler

Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nová doba přináší nové věci a ne všichni se s vývojem dokáží popasovat se ctí. Těmto dvěma dámám uniklo, že každý vysoký stojan se šlahounem u silnice nemusí být kompresor.

Nechceme se nikomu vysmívat, při sledování přiloženého videa je ale těžké nehnout brvou. Zachycuje situaci, která se odehrála v australské Victorii a jejími hlavními aktéry jsou dvě zjevně mladší dámy. Ty se z nějakého důvodu rozhodly dohustit pneumatiky MPV Volkswagenu, patrně jim kontrolka tlaku v pneu oznámila, že je to třeba. Velké zkušenosti s touto celkem rutinní operací ale zjevně neměly.

Při hledání kompresoru poblíž silnice totiž zapluly k jedné dobíjecí stanici na elektromobily a pokus dohustit pneu pomocí nabíječky nevzdaly, dokud nezjistily, že opravdu není možné propojit nabíječ s ventilkem. Postup jinak zvolily logický - nejprve sáhly po černém konektoru systému CCS Combo 2 a když to nešlo, zkusily i druhý typ CHAdeMO. Ani v jeho případě ale nebyl pokus úspěšný, a tak hustění vzdaly.

Někteří se pochopitelně hned vytasili s námitkou, že tahle scéna může být nakašírovaná, ale upřímně řečeno si to nemyslíme. V takových případech obvykle někdo „náhodou” stojí s mobilem s puštěným nahráváním poblíž místa činu, tady jde o záběry bezpečnostní kamery samotné stanice a k těm se obvykle nedostanou lidé, kteří dokáží takové situace nasimulovat.

Dámy si zkrátka myslely, že ten kompresoru podobný stojan hustí pneumatiky. A nehustil. Snad dojely i bez doplnění tlaku pneu domů v pořádku - menší roztržitost, kterou předvedly před kamerou, jim jistě nikdo soudný zazlívat nebude...


Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 1 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 01Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 2 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 02Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 3 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 03Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 4 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 04Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 5 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 05Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 6 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 06Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 7 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 07Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 8 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 08Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 9 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 09Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 10 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 10Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 11 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 11Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 12 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 12Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 13 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 13Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 14 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 14Dvě ženy se pokusily dohustit pneumatiky auta s pomocí nabíječky na elektromobily - 15 - Doplneni tlaku pneu nabijecka elektromobily 15
„Ta černá nejde? Nevadí, zkusíme tu modro-bílou!” Ani ta ovšem nefungovala, tedy na hustění pneu

Zdroj: alfapoweruk@Twitter

Petr Miler

Živá témata na fóru

zobrazit vše