Ferrari F12 TRS již řádí na Sicílii, probudilo snad Etnu? (foto, video)

Nová zakázková kreace je již plně mobilní a užívá si akce Cavalcade 2014. Ta se však koná v místech, kam se před třemi dny vylila žhavá láva.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Ferrari F12 TRS již řádí na Sicílii, probudilo snad Etnu? (foto, video)

19.6.2014 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Ferrari F12 TRS již řádí na Sicílii, probudilo snad Etnu? (foto, video)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nová zakázková kreace je již plně mobilní a užívá si akce Cavalcade 2014. Ta se však koná v místech, kam se před třemi dny vylila žhavá láva.

O novém zakázkovém Ferrari F12 TRS jsme se již zmiňovali, stejně jako jsme přinesli první fotky této exkluzivní kreace. Ty však dvanáctiválcovou novinku bez střechy odhalovaly jen zčásti. Nyní zde ovšem máme snímky nové, vůz si tak můžete opravdu důkladně prohlédnout zepředu i zezadu. Na bližší informace je však třeba vydržet do víkendu, kdy by nějakou tu zmínku měla utrousit sama italská automobilka.

Prozatím tak můžeme posloužit alespoň zákulisím, které se novinky se vzpínajícím se koníkem ve znaku dotýká. Ferrari F12 TRS se totiž momentálně nachází na Sicílii, kde probíhá třetí ročník akce Cavalcade 2014. Ta je pořádána přímo automobilkou, přičemž majitelé italských supersportů budou až do neděle kromě samotného řízení prozkoumávat památky starobylé řecké a římské civilizace.

Kromě toho je naplánován výjezd na Etnu, je však otázkou, zda k němu dojde. Nejaktivnější evropská sopka se totiž před 3 dny probudila a chrlí lávu do údolí Valle del Bove. Z preventivních důvodů již bylo uzavřeno blízké letiště, při navýšené erupci by ale mohlo dojít také k evakuaci a uzavírce blízkých silnic. To je však dozajista rozumnější, než aby anonymní majitel následně kontaktoval pojišťovnu.

V případě nehody bychom ostatně zřejmě pohlíželi na nejvyšší účet v historii pojištění automobilů, neboť zakázková kreace prý vychází na 3,1 milionu Eur (cca 85,25 mil. Kč). Upravena totiž neměla být pouze karoserie, ale také motorový prostor, do kterého přibyl systém KERS.I na potvrzení (či naopak vyvrácení) této informace si ovšem musíme ještě pár hodin počkat.


Ferrari F12 TRS již řádí na Sicílii, probudilo snad Etnu? (foto, video) - 1 - Ferrari F12 TRS nove foto 01Ferrari F12 TRS již řádí na Sicílii, probudilo snad Etnu? (foto, video) - 2 - Ferrari F12 TRS nove foto 02Ferrari F12 TRS již řádí na Sicílii, probudilo snad Etnu? (foto, video) - 3 - Ferrari F12 TRS nove foto 03Ferrari F12 TRS již řádí na Sicílii, probudilo snad Etnu? (foto, video) - 4 - Ferrari F12 TRS nove foto 04Ferrari F12 TRS již řádí na Sicílii, probudilo snad Etnu? (foto, video) - 5 - Ferrari F12 TRS nove foto 05Ferrari F12 TRS již řádí na Sicílii, probudilo snad Etnu? (foto, video) - 6 - Ferrari F12 TRS nove foto 06Ferrari F12 TRS již řádí na Sicílii, probudilo snad Etnu? (foto, video) - 7 - Ferrari F12 TRS nove foto 07
Ferrari F12 TRS se již ukázalo na akci Cavalcade 2014. Při té příležitosti jeho boky ozdobilo pořadové číslo, které rozhodně není součástí úprav

Foto: Autojunk, Marchettino, Autogespot

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.