Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Ferrari F70 alias F150 alias nové Enzo: ilustrace možné podoby přídě a zádě na základě upoutávek
28.12.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Ferrari na nástupce Enza jen láká, láká a pokud něco řekne, tak pouze to, co už jsme stejně věděli. Jestli více poví ilustrace počítačových grafiků, to posuďte sami.
Není žádným tajemstvím, že dosavadní fantastickou čtyřku z Maranella brzy rozšíří další člen. Karel Poláček by na toto téma řekl jen „bude nás pět”, my se pravidelně pokoušíme být o něco sdílnější.
Naposledy jsme vám předestřeli známé informace o technice vozu, které se objevily přímo v oficiálním magazínu Ferrari. O tom, co nové F70, projekt F150 nebo prostě nástupce modelu Enzo skrývá ve svých útrobách už leccos napověděly, o vzhledu novinky ale neřekly zhola nic. V jeho případě jsme se mohli držet jen dosud více či méně oficiálně uvolněných upoutávek, které ale více skrývaly nežli naopak. Podívejte se na zastřený záběr přídě a podobně laděnou fotku zadních partií, vyloženě chytří z nich asi nebudete.
Základní představu o tom, jak Ferrari F70 (říkejme mu tak) bude vypadat, nicméně tyto malůvky skýtají. Příliš konkrétní tedy nejsou, v tomto směru se jim ale pokusili pomoci internetoví kreslíři, kteří si shodou okolnosti říkají podobně - Milanno Artworks a Evren Milano. Ti vzali právě výše zmíněné záběry a zkusili na ně dokreslit to, co jim chybí.
S použitím všemožných špionážních fotek a další upoutávek možná nemusejí být daleko od pravdy, přesto je třeba říci, že jde ze strany autorů hlavně o fantazírování. Na původních snímcích v místech zastřených částí není nic než černota, takže se lze jen domnívat, zda ten či onen detail bude vypadat právě takto. Přesto jde o první alespoň trochu reálnou možnost pohlédnout novému F70 především do očí.
Názor na předestřený design si jistě uděláte sami, dodat můžeme jen tolik, že oficiálně by se tato italská novinka měla představit někdy začátkem příštího roku. Přesný termín je ale zatím neznámou.



Nástupce Ferrari Enzo dramaticky jinak vypadat nebude, část vzhledu už odhalila přímo automobilka. Jestli se ale detaily budou blížit tomu, co vidíme na těchto ilustracích, uvidíme až časem
Ilustrace: Milanno Artworks, Evren Milano
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Nový Mercedes třídy S by s designem posledního konceptu vypadal docela „cool”, designér ho nakreslil
včeraJeden z největších nesmyslů moderních aut pomohl zabít dalšího člověka, uhořel. Ostatní řidiči se marně snažili pomoci
včeraDalší novinka Mercedesu ukazuje, že to nejhorší z posledního nového modelu bude značka cpát všude
14.10.2025
Nové na MotoForum.cz
- Ital Nicholas Spinelli místo Petrucciho včera 12:00
- Kdy se co jede ve finále v Jerezu včera 10:00
- Red Bull Rookies Cup 2026 opět bez české účasti 15.10.2025
- Časový program na Phillip Islandu 15.10.2025
- Vespa koncept store Miláno: The Empty Space 15.10.2025
Nejnovější články
Ferrari zkouší uchlácholit zklamané investory tsunami prý ziskových novinek, rychle představí 20 nových modelů
před hodinouZákazník otočil hru. Tachometr auta, které prodal dealerovi, chytře stočil na desetinu skutečného nájezdu a kasíroval
před 2 hodinamiReálný zájem o elektrická auta v půjčovnách je téměř nulový, ani Nizozemci je prakticky vůbec nechtějí
před 4 hodinamiV Evropě je už 8 zbytečných továren na auta, pro které neexistuje využití. A situace se má dál jen zhoršovat
včeraTesla se lidem rozhodla vrátit to, co jim sebrala. Dřív to měli zadarmo, teď za to chce 13 tisíc korun
včera
Živá témata na fóru
- Policejní kontroly a měření 10.16. 22:19 - abgx1
- Porsche - vse o sportovnich modelech 10.16. 15:38 - Vrooom
- Zimní/letní? Už máte přezuto? 10.16. 12:11 - pavproch
- Policejni Passaty, Superby a neoznacena merici vozidla #2 10.15. 20:06 - Truck Daškam
- Cupra obecně 10.15. 18:48 - pavproch
- Čerpadlo ostřikovačů 10.15. 16:47 - stenly11
- Výběrové RZ - kdo má lepší úlovek? 10.15. 15:46 - pavproch
- BMW Divize 10.15. 11:15 - pavproch