Fiat Freemont: máme první fotky interiéru

Italská spojka Chrysleru to s americkými auty v Evropě rozjela pěkně zostra. Po smršti „nových” Lancií se Fiat vrátil zpět ke své vlastní značce.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Fiat Freemont: máme první fotky interiéru

15.2.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Fiat Freemont: máme první fotky interiéru

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Italská spojka Chrysleru to s americkými auty v Evropě rozjela pěkně zostra. Po smršti „nových” Lancií se Fiat vrátil zpět ke své vlastní značce.

Kvůli včerejší záplavě Chryslerů se znakem Lancia bychom skoro mohli zapomenout na model, který celou akci kulový blesk odstartoval. Snad i proto nám Fiat raději hned připomenul, že na počátku doplnění nabídky jeho značek o modely amerického Chrysleru stál jeho model Freemont alias Dodge Journey. A učinil tak velmi férově - zveřejněním podoby jeho interiéru.

Samotný Freemont jsme vám totiž představili již koncem ledna, pouze vnitřek jsme tehdy vidět nemohli. Pokud vám tedy vrtalo hlavou, co Italové provedli s interiérem Dodge, můžete nyní jejich práci konečně posoudit.

Připomeňme, že Freemont alias Journey je sedmimístným MPV sportovního střihu a v Evropě se začne prodávat v druhé polovině letošního roku. Pod jeho kapotou najdeme zprvu dvoulitrové benzinové turbo s výkony 103 a 125 kW (140 resp. 170 koní), později se přidá i dvoulitrový turbonafťák MultiJet opět se 125 kW a také šestiválec Pentastar 3,6 s 203 kW (276 koní). Další detaily najdete ve výše odkazovaném článku, nebo již brzy na ženevském výstavišti.


Fiat Freemont: máme první fotky interiéru - 1 - Fiat Freemont interier 01Fiat Freemont: máme první fotky interiéru - 2 - Fiat Freemont interier 02Fiat Freemont: máme první fotky interiéru - 3 - Fiat Freemont interier 03Fiat Freemont: máme první fotky interiéru - 4 - Fiat Freemont interier 04
Nově uvolněné snímky interiéru Fiatu Freemont...

Fiat Freemont: máme první fotky interiéru - 5 - Fiat Freemont 01Fiat Freemont: máme první fotky interiéru - 6 - Fiat Freemont 02Fiat Freemont: máme první fotky interiéru - 7 - Fiat Freemont 03Fiat Freemont: máme první fotky interiéru - 8 - Fiat Freemont 04Fiat Freemont: máme první fotky interiéru - 9 - Fiat Freemont 05Fiat Freemont: máme první fotky interiéru - 10 - Fiat Freemont 06
...a starší fotky jeho zevnějšku.

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Autobazar

zobrazit vše