Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Fiat Toro míří do prodeje, podívejte se na zatím nejlepší fotky
30.1.2016 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Ačkoli se Fiat Toro zjevně již vyrábí ve velkém a silnicemi korzuje bez kamufláže, automobilka s jeho kompletním odhalením stále váhá.
Fiat zvolil v případě modelu Toro vskutku zvláštní způsob odhalování. První obrázek ukázal už loni v září a o měsíc později se vůz podařilo nafotit bez maskování v továrně. V takovém případě bývá oficiální entré otázkou chvíle, Italům ale chybělo celé dva další měsíce, než postupně vybalili pouhé dvě vlastní fotky. Dnes od prvního avíza uběhly celé čtyři měsíce a kompletní tiskové materiály stále na světě nejsou.
Ještě podivnější vám to přijde poté, co si prohlédnete přiložené, vesměs neoficiální fotografie pořízené po různých koutech Brazílie. Vidíme parkoviště plné aut tohoto jména, vidíme nemaskované Toro v provozu, vidíme Toro v garážích, vidíme Toro bíle, šedé, zelené... Vidíme Toro zevnitř, vidíme Toro všude, skoro to vypadá, jako by se jej už fotily i děti ze školky na dopoledních procházkách. Jenže přes to všechno Fiat auto detailně nepředstavil.
Proto také má smysl se fotkami tohoto odvážně střiženého pick-upu určeného zatím pro brazilský trh zaobírat, informace můžeme přidat opět jen neoficiální. K mání má být s motory 1,8 na benzin a výkonem 140 koní a 2,0litrovým turbodieselem Multijet se 170 koňmi. K dispozici bude pohon předních kol i 4x4 a také manuál i 9stupňový automat. Vůz už podle brazilských médií míří do prodeje a ceny se prý budou pohybovat mezi 70 a 110 tisíci brazilskými realy (cca 435 až 685 tisíc Kč) a prodej má... reálně začít někdy koncem února. Do té doby se snad dozvíme víc i z oficiálních zdrojů.














Fiat už Toro zjevně před nikým neschovává, přesto s jeho plným odhalením váhá
Zdroj: Carscoops
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Nejextrémnější Ford Mustang všech dob překonal svůj vlastní rekord z nejnáročnějšího okruhu světa, dejte mu ještě šanci
včeraČíňané na sebe naskládali sedm úplně nových aut a nechali je tak tři dny stát venku na odiv všem
1.5.2025Slovinská basketbalová superstar si lebedí nad svým novým autem. Aby ne, jde o 1000koňovou raketu pro 25 vyvolených
30.4.2025
Nejnovější články
Číňané mají převzít zavírané továrny VW a rozjet v nich vlastní výrobu, nic jiného o úpadku Evropy neříká víc
před 3 hodinamiVýkonná elektrická Kia nepřestává ruinovat majitele, za roční auto se zanedbatelným nájezdem v aukci nikdo nedal ani polovinu původní ceny
před 4 hodinamiČíňané ukazují, že pořád dělají obchod, ne jen politiku. Dřív jen elektrická značka nabídne Evropanům spalovací auta, protože je chtějí
před 6 hodinamiVW říká, že jeho spolupráce s Fordem je „velmi, velmi, velmi úspěšná”. Myslí těch 20 prodaných Capri v Česku za první kvartál?
před 7 hodinamiNová verze nejlevnějšího MG srazila jeho cenu v zahraničí o desítky tisíc níž. Pokud dorazí k nám, bude to jedno z nejlevnějších aut na trhu
před 9 hodinami
Živá témata na fóru
- GTD + STI 05.03. 17:37 - Stepan
- Fiat a vše kolem nich 05.03. 16:38 - Stepan
- S větrem ve vlasech.... 05.03. 13:40 - pavproch
- VZKAZY 05.02. 14:28 - pavproch
- Prodám Volkswagen Transporter 2.0 TDI 05.02. 12:09 - M.Z.
- Řidiči, co to mají v ruce... 05.02. 08:53 - řidičBOB
- Onboard videa 05.01. 09:03 - řidičBOB
- Táhneme na Brusel 04.30. 11:59 - abgx1