Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Genesis G90: nejluxusnější Hyundai nafoceno bez špetky maskování
25.11.2015 | Marek Bednář | Přidat příspěvek
Divize Genesis značky Hyundai chce prodávat své první auto, luxusní G90, už od prosince. Na oficiální odhalení netřeba čekat, nemaskovaný vůz byl zachycen.
Teprve nedávno se Genesis G90 ukázal na oficiálních ilustracích a už tu máme uniklou podobu hotového auta. Předprodukční prototyp byl nafocen v Jižní Koreji ještě dlouho před ohlášeným debutem 9. prosince, a to bez jakéhokoliv maskování. Fotografie nejsou moc kvalitní a interiér je stále neznámý, ale na zevnějšek se podívat můžeme.
Genesis G90 je nová generace Hyundai Equus a je to zároveň první model, který se bude prodávat pod značkou Genesis, nově stvořené luxusní divize Hyundai. Pokud vám spojení slov luxus a Hyundai nejde moc dohromady, asi nejste jediní, ale Genesis G90 míří vážně vysoko - chce konkurovat Mercedesu třídy S.
Na snímcích vidíme patrně normální, 5 205 mm dlouhou verzi; alespoň to odhadujeme z velikosti zadních dveří. Ani zde si ale očividně nikdo nebude muset stěžovat na nedostatek prostoru, zadní část kabiny vypadá zvenčí vážně velká, třebaže to je trochu na úkor elegance auta jako celku. Víc jistě odhalí oficiální fotografie, které by měly být na světě nejpozději se vstupem tohoto auta do prodeje na korejském trhu. Ten očekáváme již příští měsíc.




Genesis G90 se objevil bez maskování a mobily byly připraveny
Zdroj: Bobaedream přes WorldCarFans
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
„Bugatti pro chudé” znovu vytřelo podlahu s drahou konkurencí, potichu stanovilo další rekord okruhu
včera
Žena jela autem po dálnici a najednou jí na střeše přistálo letadlo. Video zachycuje vše
11.12.2025
Muž si nechal na zimu hodit své Ferrari jeřábem na balkon jen aby zjistil, že Vídeň není Dubaj
10.12.2025
Nejnovější články
Bývalý hokejista si jako první převzal nové nejrychlejší civilní letadlo světa od dob Concordu, překoná i rychlost zvuku
včera
Bylo dosaženo bodu zlomu? Zájem o spalovací auta znovu roste na celém světě, zájem o elektromobily mohutně uvadá
včera
Britové montují do lehounké malé Mazdy 380koňový motor V6, výsledkem bude levné auto schopné pokořit i supersporty
včera
V dalším „zeleném království” zjistili, že silnice se samy neopraví, majitelé elektromobilů budou platit za každý ujetý km
včera
Nové Smarty jsou až absurdně obří auta, ten nejnovější měří skoro 5 metrů. A Mercedesy nepřipomínají náhodou
včera
Živá témata na fóru
- Lampárna (stěžovatelna) 12.15. 08:46 - Brus
- Střešní box do T drážky 12.14. 18:30 - Kubka Palma
- GWM STEED 7 12.14. 16:47 - Carrert93
- BMW Divize 12.14. 14:07 - pavproch
- whitelist & blacklist 12.14. 13:12 - pavproch
- IT poradna 12.14. 13:07 - pavproch
- Onboard videa 12.14. 12:25 - brnenska.odchytova
- Řidiči, co to mají v ruce... 12.12. 23:17 - Truck Daškam
