Arabský princ zkouší zapadnout s nezvykle nenápadným Bugatti, ale jen zvenčí

Člen královské rodiny ukázal překvapivě decentní výběr barev Chironu, který se vymyká ostatním s nepřehlédnutelnými kombinacemi laků. Ovšem jen zvenčí, uvnitř je to jiná písnička.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Arabský princ zkouší zapadnout s nezvykle nenápadným Bugatti, ale jen zvenčí

30.10.2019 | Mirek Mazal

Arabský princ zkouší zapadnout s nezvykle nenápadným Bugatti, ale jen zvenčí

/

Člen královské rodiny ukázal překvapivě decentní výběr barev Chironu, který se vymyká ostatním s nepřehlédnutelnými kombinacemi laků. Ovšem jen zvenčí, uvnitř je to jiná písnička.

Obsazování ulic Cannes bohatými Araby je dnes běžným koloritem života na Azurovém pobřeží. Do jižní Francie se přes moře vydal i katarský princ Khalifa Bin Hamad Al Thani v doprovodu odpovídajícího vozového parku. Ropný miliardář překvapil nenápadným ztvárněním svého Bugatti Chiron, který bývá často používán jako pestrobarevný symbol společenského postavení.

Blízkovýchodní panovník střízlivě vybral šedý exteriér blízký barvě Nardo Grey známé z Audi, který ladí s černými disky kol a stejně tmavými doplňky. Velice střízlivá volba nechává Chiron skoro zapadnout v davu, o dost méně nenápadný je modrý interiér s výšivkami KHK, což je Katařanova přezdívka, kterou používá i na internetu. Zajímavá konfigurace zkouší neprovokovat, což neplatí pro většinu výstředních Chironů, třebaže skutečně zapadnout toto auto nesvede ani tak.

U šestnátiválcového kupé jsme zvyklí na citelně bláznivější kombinace. Viděli jsme spojení žluté s modrou, zaregistrovali jsme kompletně bílý kus, zažili jsme i zebrovanou, ale splývající maskování se silnicí je originální.

Do sbírky kontrastních specifikací přibyl i jeden americký kus, který je vedle šedivého sourozence z Cannes jasně dominantní. Oči táhne hlavně rudá karoserie Italian Red, zbylé části jsou černé, místy stříbrné. Zářící skladba barev více odpovídají povaze výstředního Chironu. Který z dvojice vyfotografovaných exemplářů je hezčí, posuďte sami, naši šedou preferenci znáte.


Arabský princ zkouší zapadnout s nezvykle nenápadným Bugatti, ale jen zvenčí - 1 - Bugatti Chiron katarskeho prince a z USA foto 01Arabský princ zkouší zapadnout s nezvykle nenápadným Bugatti, ale jen zvenčí - 2 - Bugatti Chiron katarskeho prince a z USA foto 02Arabský princ zkouší zapadnout s nezvykle nenápadným Bugatti, ale jen zvenčí - 3 - Bugatti Chiron katarskeho prince a z USA foto 03Arabský princ zkouší zapadnout s nezvykle nenápadným Bugatti, ale jen zvenčí - 4 - Bugatti Chiron katarskeho prince a z USA foto 04
Šedé Bugatti katarského prince...

Arabský princ zkouší zapadnout s nezvykle nenápadným Bugatti, ale jen zvenčí - 5 - Bugatti Chiron katarskeho prince a z USA foto 05Arabský princ zkouší zapadnout s nezvykle nenápadným Bugatti, ale jen zvenčí - 6 - Bugatti Chiron katarskeho prince a z USA foto 06Arabský princ zkouší zapadnout s nezvykle nenápadným Bugatti, ale jen zvenčí - 7 - Bugatti Chiron katarskeho prince a z USA foto 09Arabský princ zkouší zapadnout s nezvykle nenápadným Bugatti, ale jen zvenčí - 8 - Bugatti Chiron katarskeho prince a z USA foto 07Arabský princ zkouší zapadnout s nezvykle nenápadným Bugatti, ale jen zvenčí - 9 - Bugatti Chiron katarskeho prince a z USA foto 08
...nekřičí do světa tolik jako červený protějšek z Kalifornie

Zdroje: florian_photographyy@Instagram, lacarspotter_@Instagram

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše