Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Kia Pro_Cee'd 2013: nová generace Cee'du 3D poprvé v pohybu (video)
1.10.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Nový Pro_Cee'd má po výstavní premiéře a Kia jistě nebude dlouho váhat s jeho vrhnutím v náruč prvních nedočkavých zákazníků. Rakouské zastoupení už se snaží.
Právě rakouský importér Kie totiž na svém kanálu na Youtube zveřejnil první jízdní video s novým Pro_Cee'dem, které se ve zkrácené podobě zřejmě objeví v éteru jako televizní reklama. Nečekejte tedy žádný technicky orientovaný snímek, jde o stylovou záležitost snažící se vůz vykreslit tak fresh, cool a trendy, až se vám z toho orosí monitor. Bez ohledu na to jde ale o první pořádnou příležitost spatřit novinku v akci.
Část stopáže tedy patří jakési kapele (snad mi nic neuniklo a nejedná se o nějakou hvězdnou partu), naprostá většina je ale naštěstí věnována samotnému autu, které si můžete velmi dobře prohlédnout při městské projížďce zvenčí i zevnitř. Ostatně, o mnoho jiného než vizuální atraktivitu u Pro_Cee'du 2013 nepůjde. Tím tedy nechceme říci, že by šlo o špatné auto, naopak od něj očekáváme vysoké kvality pětidvéřového provedení. Něco více než zajímavější vzhled k nim ale přidá jen stěží.
Znovu a ještě lépe tedy můžete posoudit, jak moc se vám design korejské novinky líbí. Kdybyste místo rozjařeného videa ocenili více statické pohledy, můžeme vám totéž (tedy barevně) auto ukázat i na stále čerstvých oficiálních záběrech a živých fotkách odkud jinud než z pařížského autosalonu. A pochopitelně budeme rádi, když se o své pocity podělíte v přiložené diskuzi.
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Range Rover si utahuje z pokusu Číňanů napodobit jeho slavnou reklamu, při kterém tak katastrofálně selhali
dnes
„Bugatti pro chudé“ je vážně laciný zabiják, až násobně dražší soupeře v bezprecedentním testu rozcupovalo rozdílem třídy
18.11.2025
Lamborghini konečně začalo vyrábět svůj „levný” hybridní sporťák, podívejte se na něj na montážní lince
17.11.2025
Nejnovější články
Německý dálniční superexpres je levně k mání málo jetý, za cenu obyčejné Octavie vás v bavlnce sveze 300 km/h
před 5 hodinami
Víc a víc řidičů elektromobilů se vyhýbá ježdění s nimi na dovolenou. Buď nejedou vůbec, nebo si půjčí jiné auto
před 7 hodinami
Dealeři aut se znovu vrací k taktice z 90. let, aby prodali víc aut. Je to úplný opak toho, co dosud chtěly automobilky
před 8 hodinami
První sériové auto s údajnými revolučními bateriemi je po tolika letech čekání obrovské zklamání
před 10 hodinami
Čínská novinka má tak obrovské logo, že máte pocit, že vás sežere. Šokuje i pohonem a celkovým pojetím
před 11 hodinami
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva
