Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů

Do absurdních rozměrů někdy přerostou drobné konflikty lidí, kteří spolu musí sdílet jednu silnici. Cyklista a taxikář si tady opravdu do noty nesedli.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů

13.8.2019 | Mirek Mazal

Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů

/

Do absurdních rozměrů někdy přerostou drobné konflikty lidí, kteří spolu musí sdílet jednu silnici. Cyklista a taxikář si tady opravdu do noty nesedli.

Zákaznice se svoji matkou využila služeb tradičního londýnského taxi, ale místo romantické projížďky ulicemi centra se dámy staly svědky pouličního zápasu. Jejich řidič se totiž neshodl na pravidlech provozu ve městě s cyklistou, který nezůstal jen u slovní výměny názorů a záhy vyprovokoval fyzický střet.

Co se stalo ještě před zapnutím kamery, víme jen z popisu dámy na zadním sedadle - cyklista měl jet špatným směrem v pruhu pro autobus a taxikář ho na to upozornil. Jak moc citlivě to udělal, už se asi nedozvíme, na záznamu je ale vidět příjezd muže na kole, který napadl taxi mířenými kopanci. Hrubý projev neunesl řidič taxi, který vyběhl za auta přímo proti vracejícímu se agresorovi v sedle.

Postarší řidič v kostkované košili se nechal natolik unést, že mu při útoku povolil knoflík v pase a krátké kalhoty sjely skoro až na zem. Plešatý taxikář na ulici ukázal otlačený zadek a podle všeho neměl žádné spodní prádlo. Detaily jsme raději nezkoumali, ale sotva rozohněný muž strčil do cyklisty, musel chytat padající bermudy.

Šarvátka pokračovala ještě u okopaného automobilu, který schytal další ránu. Vyhrocené ujasňování pravidel se následně změnilo v hospodskou přetahovanou, ale nikomu se nic nestalo. Chování obou zúčastněných je smutné a musíme znovu připomenout, že v takových konfliktech dvakrát platí, že moudřejší ustoupí, jinak jen eskalují. Nicméně dámy na zadním sedadle se podle všeho dobře bavily...


Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů - 1 - Boj cyklisty a ridice v Londyne foto 01Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů - 2 - Boj cyklisty a ridice v Londyne foto 02Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů - 3 - Boj cyklisty a ridice v Londyne foto 03Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů - 4 - Boj cyklisty a ridice v Londyne foto 04Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů - 5 - Boj cyklisty a ridice v Londyne foto 05Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů - 6 - Boj cyklisty a ridice v Londyne foto 06Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů - 7 - Boj cyklisty a ridice v Londyne foto 07Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů - 8 - Boj cyklisty a ridice v Londyne foto 08Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů - 9 - Boj cyklisty a ridice v Londyne foto 09Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů - 10 - Boj cyklisty a ridice v Londyne foto 10Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů - 11 - Boj cyklisty a ridice v Londyne foto 11Konflikt taxikáře s cyklistou přerostl v bitku, při které šly i kalhoty dolů - 12 - Boj cyklisty a ridice v Londyne foto 12
Drcnutí do cyklisty mělo takovou intenzitu, že taxikáři spadly kalhoty

Zdroj: Georgie@Twitter

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše