Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Lexus LS 2013: nové LS v první kouřové upoutávce
19.7.2012 | Miro Mihálik | Přidat příspěvek
Japonská luxusní divize Toyoty se připravuje na představení nového modelu LS. Stane se tak koncem měsíce na večírku v San Franciscu.
Lexus oznámil svým více než 1,3 milionu fanouškům na nejpoužívanější sociální síti, že hodlá 30. července odhalit svou novou vlajkovou loď - typ LS. Automobilka byla překvapivě sdílná a prozradila rovnou, které verze ukáže. V San Franciscu se objeví modely LS 460 a jeho prodloužená verze L, hybridní LS 600h L a LS 460 F Sport.
Že vám to na první pohled až příliš připomíná současnou, čtvrtou generaci vlajkové lodi? To je ta správná otázka. Lexus totiž nikde neupozorňuje na „zcela nový“ nebo „novou generaci“ LS, a tak panují menší pochybnosti, zdali se skutečně jedná o páté pokračování modelu nebo jen důkladnější facelift s integrovanou „predátoří“ maskou známou již z březnového videa a společnou s SUV RX a sedanem GS.
Současný Lexus však působí na trhu od roku 2006 a má za sebou jednu modernizaci, takže je mnohem pravděpodobnější, že se skutečně chystá uvedení nového nového LS. Z první obrazové ukázky toho moc nepoznáme. Lexus chce zůstat nepoznán, a proto vypustil jen kouřový signál formující siluetu. K dešifrování však zatím není, takže musíme ještě pár dní počkat. Buď do 30. anebo na nějaký ten únik.

Docela by nás zajímalo, co se stalo s prototypem LS vyvíjeného evropskou sportovní divizí TMG. Verze F Sport to ale patrně nebude
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Zakázaná reklama Toyoty ukazuje, v jak absurdním světě žijeme. Co takhle nás všechny přestat vodit za ručičku?
včera
Automobilka začala jako vánoční ozdobu prodávat model auta, které zařízla před začátkem výroby
18.12.2025
Automobilka vzala rekord slavného okruhu značce, která jí ho vzala předtím, ta ho vzala předtím té první a předtím si to daly ještě jednou
16.12.2025
Nejnovější články
To nevymyslíte: Ford, který před dvěma roky zuřivě odmítal zpoždění zákazu spalovacích motorů, teď volá po zrušení zákazu spalovacích motorů
před 8 hodinami
Narychlo ušitý nový Mercedes CLA se spalovacím motorem je z nouze ctnost roku, na semaforech se bude bát Dacií
před 10 hodinami
Šéf Jaguaru zkusil obhájit, co s firmou provádí, zjevně pořád nechápe
před 11 hodinami
Ironie: Automobilka vrátila do nabídky prý přežité motory V8. A teď je chce tolik lidí, že je nestíhá vyrábět
včera
Když to Mercedesu nejde s auty, zkusí to jako developer. Chytá vlastní luxusní město, Mercedes Places, bez legrace
včera
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva
