Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
McLaren P1 v tmavě šedé barvě Flintgrau je prostě zajímavá podívaná (foto)
30.10.2014 | Marek Bednář | Přidat příspěvek
McLaren netíží dogma, že musí být červený. V nabídce je spousta barev a kombinace tmavě šedého laku a tmavě červené kůže uvnitř má své kouzlo.
McLaren P1, britský vůz v trojlístku vrcholných hybridních hypersportů, může nabývat různých barev; na rozdíl od Ferrari LaFerrari se tak nějak neočekává, že bude mít jednu konkrétní barvu. Zhruba před rokem jsme tu měli kus v tmavě modré barvě Genesis, která mu až neuvěřitelně slušela. Nyní se můžeme podívat na kousek v tmavě šedé Flintgrau.
Fotografie pochází z americké Newport Beach v Kalifornii, tato P1 je tedy v americké specifikaci, což je na snímcích vidět zejména na osvětlení. Je to osmý stroj tohoto dealerství a podle čísla šasi to je 170. vyrobený McLaren P1. Tmavě šedý lak zevnějšku doplňuje interiér čalouněný kůží v tmavočervené barvě Ox Blood, tedy doslova „volí krev”.
Tento stroj je v současnosti na cestě ke svému zákazníkovi, nebude na nějakého čekat ve výloze. Jeho nový majitel nechal ukázat docela hodně karbonu, který nechal překrýt čirým lakem s modrými odlesky. To nejlépe vynikne na přímém slunci, jak také ukazují některé fotografie.




















































Kombinace tmavě šedé Flintgrau, odkrytého karbonu a červené kůže uvnitř McLarenu P1 také sluší
Zdroj: WorldCarFans
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Porsche si nechalo patentovat nový jízdní režim, který působí jako aprílový žert, je ale míněn smrtelně vážně
dnes
Nejsilnější a nejrychlejší VW Golf GTI má svou cenu, „lidová” je asi tak jako cifry na kabelkách od Diora
31.10.2025
Nová Honda Prelude nakonec umí být i rychlá, ale jen pokud v ní vypnete funkci, která měla „fejkovat” její sportovnost
28.10.2025
Nejčtenější články
Nadšenec ukázal, proč je „Sennova” Honda taková ikona. Se supersportem najel 21 tisíc km jako nic, byl až za polárním kruhem
4.10.2025
V Německu po nehodě vzplála Tesla a uhořely v ní dvě malé děti. Tragédie píše tečku za jedním velkým nesmyslem
4.10.2025
Ceny luxusního supersportu Mercedesu padly už po pár letech komicky nízko, 310 km/h můžete jezdit za míň než 180 se Škodou
4.10.2025
Ironie osudu: Údajně terénní Kia selhala a zůstala uvíznutá v oblasti, po které je pojmenována
4.10.2025
Budoucnost už zas není elektrická. Další automobilka zařízla vývoj vrcholného elektrického modelu, vyvine radši spalovací
4.10.2025
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva
