Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper

Sám v minulosti řekl, že není lehké být bílým rapperem ve světě černošských muzikantů, a tak je docela dobře možné, že volbou této specifikace chtěl i něco říci. Tak či onak uzmul vážně výjimečný kousek.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper

1.9.2019 | Petr Miler

Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper

/

Sám v minulosti řekl, že není lehké být bílým rapperem ve světě černošských muzikantů, a tak je docela dobře možné, že volbou této specifikace chtěl i něco říci. Tak či onak uzmul vážně výjimečný kousek.

Jméno Austin Richard Post vám nejspíše nic neřekne, pseudonym Post Malone už by mohl. Americký multižánrový skladatel, interpret i producent proslul nejvíce jako rapper, méně už se o něm ale ví, že je to také automobilový nadšenec první kategorie. V minulosti se pochlubil vlastnictvím aut jako Rolls-Royce Phantom, Lamborghini Aventador SV, McLaren 720S nebo Hennessey VelociRaptor. A teď do své neskromné kolekce přidal nový vrchol.

Jde o Bugatti Chiron, ale jaké Bugatti Chiron. Ne snad, že by některý ze strojů tohoto jména byl obyčejný, Malone ale uzmul ten, o kterém jsme se zmiňovali v červenci. Jedná se o zcela jedinečnou, bílo-bílou specifikaci, kde barevnou monotónnost venku i uvnitř rozbíjí jen nepatrné množství černých a stříbrných prvků. A zdráháme se věřit, že Malone po této specifikaci sáhl jen z ryzí obliby bílé barvy.

Také řada jeho dalších aut je bílá a s ohledem na jistou neobvyklost jeho vzezření ve světě obvykle černošských rapperů (a faktu, že tuto neobvyklost rád zdůrazňuje) předpokládáme, že volba právě takového provedení má svou symboliku. O politické korektnosti tu tedy nemůže být řeč, ovšem Malone není tím, který by nad podobnými projevy dvakrát přemýšlel.

Jeho bezprostřednost je nakonec patrná i na přiloženém videu, v němž Chiron krátce řídí. Jeho peprnější vyjádření necháme být, slova o tom, že jde o auto, které jede lépe než cokoli, co měl v minulosti možnost poznat, ale zmíníme rádi - přehnaná jistě nebudou. Toto poznání jej podle dostupných informací stálo 3 miliony dolarů, tedy asi 70 milionů Kč. Vzhledem k jeho celkovému jmění odhadovanému na 325 milionů Kč je to vysoká suma.


Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper - 1 - Nejbelejsi Bugatti Chiron Post Malone 01Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper - 2 - Nejbelejsi Bugatti Chiron Post Malone 02Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper - 3 - Nejbelejsi Bugatti Chiron Post Malone 03
Majitelem nejbělejšího Bugatti Chiron na světě se stal rapper Post Malone

Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper - 4 - Bugatti Chiron kompletne v bile foto 01Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper - 5 - Bugatti Chiron kompletne v bile foto 02Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper - 6 - Bugatti Chiron kompletne v bile foto 03Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper - 7 - Bugatti Chiron kompletne v bile foto 04Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper - 8 - Bugatti Chiron kompletne v bile foto 05Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper - 9 - Bugatti Chiron kompletne v bile foto 06Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper - 10 - Bugatti Chiron kompletne v bile foto 07Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper - 11 - Bugatti Chiron kompletne v bile foto 08Nejbělejší Bugatti Chiron na světě si za 70 milionů Kč příhodně koupil bílý rapper - 12 - Bugatti Chiron kompletne v bile foto 09
Jeho vůz je vážně výjimečný, v jiné než bílé barvě na něm není vyvedeno skoro nic

Zdroje: frozenfraim@Instagram, OB Prestige Auto@Youtube

Petr Miler

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše