Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Nové Mitsubishi Pajero Sport nafoceno bez špetky maskování, nepřekvapí už ničím
13.7.2015 | Petr Miler | Přidat příspěvek
U Mistubishi si asi právě teď drbou hlavu. Premiéra jejich Pajera Sport naplánovaná na 1. srpna je vzhledem k aktuální situaci poněkud nevhodně daleko.
Nedá se říci, že by vzhled nové generace Mitsubishi Pajero Sport byla zrovna pečlivě střeženým tajemstvím. Nebyla, o jeho povaze jsme si mohli udělat obrázek už díky uniklým patentovým snímkům a o jejich reálnosti ani nemuseli pochybovat po prvním oficiálním avízu. Jenže patentové malůvky a skutečný vůz jsou pořád dvě trochu jiné věci, a tak ještě bylo na co čekat - samotné auto se mělo odhalit až 1. srpna.
Teď už čekat není na co. Zřejmě při pořizování oficiálních fotek či videí se podařilo vůz bez jakéhokoli náznaku maskování nafotit ze všech stran. Teď už jasné, že nové Pajero Sport bude skutečně tak trochu mimozemský úkaz, neboť designové ztvárnění přídě, ale zejména záď nepřipomíná nic pozemského. Snad jen nové Lady.
Tušíme, že další detaily se dozvíme brzy, neboť únik plodí únik a také samotný Nissan nemusí mít nervy držet po týdny pod pokličkou něco, co už dávno není nic neznámého. My už tedy v tuto chvíli dodáme jen, že vůz bude sdílet techniku s Mitsubishi L200 2015, což znamená motory s objemy okolo 2,5 litru a výkony do 180 koní. Jasno ve všem budeme mít nejpozději v srpnu.



Nové Mistubishi Pajero Sport už opravdu nemá co skrývat
Zdroj: Headlightmag přes Indian Autos Blog
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Zakázaná reklama Toyoty ukazuje, v jak absurdním světě žijeme. Co takhle nás všechny přestat vodit za ručičku?
dnes
Automobilka začala jako vánoční ozdobu prodávat model auta, které zařízla před začátkem výroby
včera
Automobilka vzala rekord slavného okruhu značce, která jí ho vzala předtím, ta ho vzala předtím té první a předtím si to daly ještě jednou
16.12.2025
Nové na MotoForum.cz
- Královské pocty pro MM a AM: přijetí u krále Filipa VI. 10:00
- Vespa GTS 80th a Primavera 80th Anniversary: výroční modely 08:00
- Darryn Binder opouští Evropu včera 15:58
- Roulstone se v roce 2026 přesouvá s týmem Ciatti do mistrovství Evropy Moto2 17.12.2025
- Rovněž Honda testuje MotoGP o objemu 850 ccm 17.12.2025
Nejnovější články
To nevymyslíte: Ford, který před dvěma roky zuřivě odmítal zpoždění zákazu spalovacích motorů, teď volá po zrušení zákazu spalovacích motorů
před 7 hodinami
Narychlo ušitý nový Mercedes CLA se spalovacím motorem je z nouze ctnost roku, na semaforech se bude bát Dacií
před 8 hodinami
Šéf Jaguaru zkusil obhájit, co s firmou provádí, zjevně pořád nechápe
před 10 hodinami
Ironie: Automobilka vrátila do nabídky prý přežité motory V8. A teď je chce tolik lidí, že je nestíhá vyrábět
před 11 hodinami
Když to Mercedesu nejde s auty, zkusí to jako developer. Chytá vlastní luxusní město, Mercedes Places, bez legrace
dnes
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva
