Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Porsche 918 vs. Dodge Viper ACR na okruhu. Vyhraje moderna nebo klasika? (video)
8.3.2016 | Marek Bednář | Přidat příspěvek
Dáte-li dohromady lidi, kteří mají špičková auta a dokážou je postavit proti sobě postaví na trati, může z toho být zajímavý seriál. Říká si Bangin' Gears.
Pamatujete si na Randyho Pobsta a Dodge Viper ACR? Tahle dvojice drží rekord produkčních aut na okruhu Laguna Seca, na kterém o 1,24 s překonal i Porsche 918 Spyder. Není to zdaleka jediný rekord, který Viper ACR drží. Možná i na tohle chce navázat první epizoda nového webového seriálu Bangin' Gears z dílny Alejandra Salomona, kterou si můžete pustit níže.
Staví proti sobě právě Viper ACR a 918 Spyder. Možná o tom ale nevěděli, když se sázeli, které auto vyhraje na čtvrtmíli a které na trati, konkrétně na okruhu South Palm Circuit. Anebo prostě 918 věřili. A jak to dopadlo? Podívejte se sami, my prozradíme jen tolik, že mezi oběma auty byl dost velký rozdíl.
Bangin' Gears je seriál, za kterým stojí skupina lidí z automobilového světa, kteří mají přístup k nejlepším autům na světě. Jeden dělá polepy luxusních aut, další je závodník a ten, který nejvíc mluví a na jehož kanále se video objevilo, je už zmíněný Alejandro Salomon. Ten vydělává na realitách a již dříve přinesl např. hypertest trojice hybridních hypersportů.



Seriál Bangin' Gears začíná zostra
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Až budete páchat něco ilegálního, možná bude dobré držet se základní poučky týkající se volby auta
včeraMěření „na brzdě” ukázalo, že Chevrolet neříká pravdu o výkonu motoru opěvované nové Corvette ZR1
28.6.2025Mercedes po sérii požárů svolává do servisů skoro všechny vyrobené silniční Formule 1, je to další obrovské fiasko
27.6.2025
Nejnovější články
EU má nový plán, jak lidem kupujícím starší auta otrávit život. Chce přísně regulovat i soukromé převody ojetin
včeraDalší slavná britská automobilka má zcela opustit Británii a místo toho začít vyrábět svá auta v Americe
včeraHmotnost zabíjí vše. Nové BMW M3 je po úniku informace o jeho hmotnosti zjevně mrtvé už teď
včeraNový Duster se dál šíří světem jako Renault. Líp tak vypadá, líp tak působí a ještě ke všemu je citelně levnější
včeraMercedes chybu prostě nepřizná. Jeho propadák prý nikdo nekupuje jen proto, že příliš předběhl dobu
včera
Živá témata na fóru
- Cyklistické vlákno 07.01. 21:30 - Snowman000
- Řidiči, co to mají v ruce... 07.01. 07:58 - řidičBOB
- Alu kola Tiguan+ Oct Scout 06.30. 14:13 - pavproch
- Policejni Passaty, Superby a neoznacena merici vozidla #2 06.28. 20:39 - řidičBOB
- Cupra obecně 06.28. 15:49 - Carrert93
- BMW Divize 06.28. 14:14 - pavproch
- Nejlepsi silnice v Ceske republice ( + SK) 06.28. 11:04 - pavproch
- Letní i zimní 225(př) + 255(z) 17 až 19" - které? 06.27. 16:50 - Spectral