Pro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku

(+ video) Jeden z majitelů LaFerrari si svůj vůz nadmíru hýčká. Tak moc, že mu obětoval i výhled na televizi.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Pro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku

8.1.2016 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Pro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

(+ video) Jeden z majitelů LaFerrari si svůj vůz nadmíru hýčká. Tak moc, že mu obětoval i výhled na televizi.

Chování zejména arabských milionářů se v poslední době stalo pomalu normou pro chování majitelů exkluzivních supersportů. Nikoliv kvůli jejich barvě kůže nebo oblečení, nýbrž s ohledem na fakt, že své klenoty nechávají pravidelně zaržát a během této kratochvíle jsou vidět a slyšet více než kdokoliv ostatní. Z toho důvodu byla kupříkladu v londýnské čtvrti Knightbridge vydána vyhláška, která jakékoliv túrování motoru či pouliční závody zakazuje. V Beverly Hills byl pak příliš divoý majitel Ferrari LaFerrari dokonce nucen odcestovat ze země.

Ne všichni majitelé italského plnokrevníka ale jednají stejným způsobem. Aktuálně tu totiž máme snímky jednoho z 499 exemplářů, který neodpočívá někde na ulici nebo alespoň v klimatizované garáži, ale rovnou uprostřed obývacího pokoje. Pravda, poněkud tím brání výhledu na televizi, nicméně zrovna tento nešvar mu jistě jeho majitel odpustí. Stejně jako fakt, že si vlastně ani nemůže natáhnout nohy, neboť po příjezdu vozu na dřevěnou podlahu je celé, jinak jistě nemalé, prostranství poněkud stísněné.

Nic bližšího momentálně není o tomto kousku či jeho samotném majiteli známo. S ohledem na kladný ohlas, který fotografie vzbudily, o tomto LaFerrari ale možná neslyšíme naposledy. Za nás ale musíme říci, že mnohem povedenější útočiště našel jiný exemplář hybridního supersportu, který je součástí obývacího pokoje jen napůl. Jeho vlastník mu totiž připravil garáž s proskleným stropem, který zároveň funguje jako podlaha. Vůz tak ničemu nepřekáží, přesto je však stále na očích. A navíc z úhlu, z nějž je viditelný jen málokdy...


Pro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku - 1 - Ferrari LaFerrari v obyvaku dalsi 01Pro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku - 2 - Ferrari LaFerrari v obyvaku dalsi 02Pro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku - 3 - Ferrari LaFerrari v obyvaku dalsi 02aPro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku - 4 - Ferrari LaFerrari v obyvaku dalsi 03Pro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku - 5 - Ferrari LaFerrari v obyvaku dalsi 04Pro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku - 6 - Ferrari LaFerrari v obyvaku dalsi 04aPro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku - 7 - Ferrari LaFerrari v obyvaku dalsi 05Pro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku - 8 - Ferrari LaFerrari v obyvaku dalsi 06Pro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku - 9 - Ferrari LaFerrari v obyvaku dalsi 07Pro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku - 10 - Ferrari LaFerrari v obyvaku perexPro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku - 11 - Ferrari LaFerrari v obyvaku 01Pro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku - 12 - Ferrari LaFerrari v obyvaku 02
Jeden z 499 majitelů Ferrari LaFerrari si svůj vůz nadmírů hýčká

Pro LaFerrari je garáž potupou, tento majitel si 963 koní bere do obýváku - 13 - Ferrari LaFerrari v obyvaku 03
Jak nám ovšem dokazuje snímek staršího data, evidentně není jediný, byť tento k tomu přistupuje poněkud stylověji

LaFerrari and huge revs in the living room

Screaming LaFerrari in living room! Ferrari#LaFerrari #Ferrari #shmee150 #livingroomzdroj:instagram

Zveřejnil(a) Magazín ProDriver CZ dne 13. leden 2016

Foto: Magazín ProDriver CZ@Facebook, JayR Photography

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.