Range Rover Evoque Cabrio: poprvé s nataženou střechou (foto)

Už po prvním, jistě nenáhodném přistižení konceptu otevřeného Evoqu v ulicích Londýna jsme zmínili, že se dočkáme dalších podobných snímků. Nemýlili jsme se.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Range Rover Evoque Cabrio: poprvé s nataženou střechou (foto)

27.2.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Range Rover Evoque Cabrio: poprvé s nataženou střechou (foto)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Už po prvním, jistě nenáhodném přistižení konceptu otevřeného Evoqu v ulicích Londýna jsme zmínili, že se dočkáme dalších podobných snímků. Nemýlili jsme se.

Je to typický příklad moderního marketingu. Proč se obtěžovat s pořizováním oficiálních snímků a jejich vnucování médiím - stačí mít něco zajímavého, vydat se s tím do ulic, dát šanci pohotovým kolemjdoucím s fotoaparáty v mobilních telefonech a o publicitu je postaráno. Média si podobné materiály převezmou sama a ještě jich budou plné sociální sítě a fóra.

S nejinými úmysly vyrazili lidé z Land Roveru o víkendu do ulic Londýna za volantem konceptu Range Roveru Evoque Cabrio a čekali, co se bude dít. No, možná ani nečekali a pár fotek si pro jistotu udělali sami, ale tyto spekulace teď nechme být. „Na síti” se každopádně po jejich akci začaly objevovat kýžené záběry.

Již v neděli jsme vám tak nabídli první fotku z míst poblíž Tower Bridge, dnes tu máme fotku z poněkud méně honosných částí britské metropole. Snad bychom ji ani nevěnovali vlastní článek, kdyby jako první nezachycovala Evoque Cabrio s nataženou plátěnou střechou - dosud jsme jej mohli vidět jen „nahoře bez”.

A to je vše, přátelé, všechny další informace najdete v již zmiňovaném představení. A nebo také v test Evoque Coupe, s nímž bude Cabrio většinu klíčových vlastností dozajista sdílet.

Tip: Projděte si všechny žhavé automobilové novinky v našem speciálu k ženevskému autosalonu 2012


Range Rover Evoque Cabrio: poprvé s nataženou střechou (foto) - 1 - Range Rover Evoque Cabrio Londyn 02
Takto vypadá Evoque Cabrio naživo se střechou nahoře...

Range Rover Evoque Cabrio: poprvé s nataženou střechou (foto) - 2 - Range Rover Evoque Cabrio Londyn 01
...a takto se střechou dole

Range Rover Evoque Cabrio: poprvé s nataženou střechou (foto) - 3 - Range Rover Evoque Cabrio oficialni 01Range Rover Evoque Cabrio: poprvé s nataženou střechou (foto) - 4 - Range Rover Evoque Cabrio oficialni 02Range Rover Evoque Cabrio: poprvé s nataženou střechou (foto) - 5 - Range Rover Evoque Cabrio oficialni 03Range Rover Evoque Cabrio: poprvé s nataženou střechou (foto) - 6 - Range Rover Evoque Cabrio oficialni 04
Pro dokreslení zatím jediné oficiálně uvolněné snímky

Foto: Richard G. přes Carscoop

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.