Seat Ibiza 2012: pár nových snímků skýtá první pohled na světla s LED

Bude asi ještě několik týdnů trvat, než se od Seatu dočkáme podrobného představení faceliftované Ibizy. Alespoň jednu drobnou novinku pro vás ale máme už teď.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Seat Ibiza 2012: pár nových snímků skýtá první pohled na světla s LED

17.1.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Seat Ibiza 2012: pár nových snímků skýtá první pohled na světla s LED

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Bude asi ještě několik týdnů trvat, než se od Seatu dočkáme podrobného představení faceliftované Ibizy. Alespoň jednu drobnou novinku pro vás ale máme už teď.

Faceliftovaná Ibiza byla bez špetky maskování přistižena už v prosinci, minulý týden ji pak potkalo oficiální odhalení. Mohlo by se tedy zdát, že o španělské novince víme už všechno, ale není to pravda. Seat před necelým týdnem odhalil jen základní podobu všech tří karosářských verzí a zmínil spotřebu nejúspornějších verzí, s pořádným představením ale ještě váhá. Neviděli jsme verze FR, Cupra, nenahlédli jsme do interiéru a podle dalších uniklých fotek se můžeme těšit ještě na jiný vzhled další varianty, patrně Ecomotive.

Dnes vám z této palety nejasností neodhalíme žádnou, jednu novinku ale přece jen máme. Seat se totiž o faceliftované Ibize zmínil nejen médiím, ale i v materiálech pro koncové zákazníky. V nich zveřejnil pár dalších fotek vozu, na nichž na první pohled není nic nového, zvlášť s ohledem na jejich bídné rozlišení. Hned na ten druhý je ale patrné, že na všech fotkách si můžeme prohlédnout alespoň nové hlavní světlomety s výraznými LED pro denní svícení, jenž na předchozích snímcích nebyly ke spatření.

Z fotek je též zřejmé, že tato světla nedostane pouze verze FR, ale za příplatek i standardní provedení, patrně v kombinaci s xenonovými či jinými příplatkovými světlomety. Bohužel, žádné další nové informace čerstvě uvolněné materiály neskýtají, a tak si zatím musíme vystačit s těmito. Dění kolem faceliftu Ibizy pro vás ale budeme samozřejmě nadále sledovat.


Seat Ibiza 2012: pár nových snímků skýtá první pohled na světla s LED - 1 - Seat Ibiza 2012 facelift nove web 01Seat Ibiza 2012: pár nových snímků skýtá první pohled na světla s LED - 2 - Seat Ibiza 2012 facelift nove web 02Seat Ibiza 2012: pár nových snímků skýtá první pohled na světla s LED - 3 - Seat Ibiza 2012 facelift nove web 03Seat Ibiza 2012: pár nových snímků skýtá první pohled na světla s LED - 4 - Seat Ibiza 2012 facelift nove web 04Seat Ibiza 2012: pár nových snímků skýtá první pohled na světla s LED - 5 - Seat Ibiza 2012 facelift nove web 05Seat Ibiza 2012: pár nových snímků skýtá první pohled na světla s LED - 6 - Seat Ibiza 2012 facelift nove web 06Seat Ibiza 2012: pár nových snímků skýtá první pohled na světla s LED - 7 - Seat Ibiza 2012 facelift nove web 07Seat Ibiza 2012: pár nových snímků skýtá první pohled na světla s LED - 8 - Seat Ibiza 2012 facelift nove web 08
Takto vypadá faceliftovaná Ibiza s hlavními světly s LED pro denní svícení

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše