Slavný herec předělal pick-up na hasičské auto, aby pomohl sousedům v nouzi

Filmoví hrdinové někdy v reálu nejsou ty neschopné primadony, za které je někteří mají. Russelu Crowovi evidentně nečiní problém přidat ruku k dílu, když je to třeba.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Slavný herec předělal pick-up na hasičské auto, aby pomohl sousedům v nouzi

11.1.2020 | Petr Miler

Slavný herec předělal pick-up na hasičské auto, aby pomohl sousedům v nouzi

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Filmoví hrdinové někdy v reálu nejsou ty neschopné primadony, za které je někteří mají. Russelu Crowovi evidentně nečiní problém přidat ruku k dílu, když je to třeba.

Filmový Gladiator je dnes 20 let starou minulostí a podobně daleko v mlze se zdá být mužný vzhled Russella Crowa coby představitele titulní postavy. Dnes už 55letý herec vyhledává ve filmech trochu jiné role, drsným chlapíkem schopným zabrat, když je to třeba, ale zjevně být nepřestal.

Jak možná víte, Crowe je Australan a nemalá část tohoto kontinentu dnes více než co jiného připomíná ohnivé peklo. Nevyhnulo se ani Crowově rezidenci, herec ale místo úprku do bezpečí zůstává na místě připraven s živlem bojovat. A když říkáme připraven, nemyslíme tím jen psychické odhodlání zůstat a zvednout telefon, až bude nejhůř.

Slavný herec vzal svůj starý pick-up Fordu, který vlastní už 20 let, a upravil jej tak, aby byl s to fungovat jako hasičské auto. Vybavil jej vším nezbytným od vodní nádrže přes kbelíky s pískem nebo lopatu až po protipožární přikrývky a respirátory. A navrch přidal Zlatý glóbus, který získal minulou neděli, to asi pro štěstí.

Smyslem stavby je být připraven pomoci sousedům pokud požáry znovu udeří. U Crowa už řádily v listopadu a vzhledem k jejich nekontrolovatelnému šíření, které mělo stát život už miliardu živočichů (sic) se mohou vrátit. Obdivuhodný počin od někoho, od koho by člověk čekal, že si bude v poklidu užívat svého jmění odhadovaného na 2,1 miliardy Kč.


Slavný herec předělal pick-up na hasičské auto, aby pomohl sousedům v nouzi - 1 - Russell Crowe upravil pick-up na hasicske auto 01Slavný herec předělal pick-up na hasičské auto, aby pomohl sousedům v nouzi - 2 - Russell Crowe upravil pick-up na hasicske auto 02Slavný herec předělal pick-up na hasičské auto, aby pomohl sousedům v nouzi - 3 - Russell Crowe upravil pick-up na hasicske auto 03Slavný herec předělal pick-up na hasičské auto, aby pomohl sousedům v nouzi - 4 - Russell Crowe upravil pick-up na hasicske auto 04Slavný herec předělal pick-up na hasičské auto, aby pomohl sousedům v nouzi - 5 - Russell Crowe upravil pick-up na hasicske auto 05Slavný herec předělal pick-up na hasičské auto, aby pomohl sousedům v nouzi - 6 - Russell Crowe upravil pick-up na hasicske auto 06Slavný herec předělal pick-up na hasičské auto, aby pomohl sousedům v nouzi - 7 - Russell Crowe upravil pick-up na hasicske auto 07
Hasičské auto si ze svého starého pick-upu postavil Russell Crowe, aby mohl pomoci sousedům, pokud v blízkosti jeho rezidence opět udeří ničivé požáry

Zdroj: Russel Crowe@Instagram

Petr Miler

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.