Takhle to dopadne, když vám do auta vnikne medvěd. Reakce majitelky překvapí

V pohádkách vídáme medvědy auta i řídit, skutečnost je o poznání méně romantická. V tomto případě se medvěd nějak dostal do auta, ven ale nemohl. A zuřil.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Takhle to dopadne, když vám do auta vnikne medvěd. Reakce majitelky překvapí

23.5.2018 | Mirek Mazal | 14 příspěvků

Takhle to dopadne, když vám do auta vnikne medvěd. Reakce majitelky překvapí

/

V pohádkách vídáme medvědy auta i řídit, skutečnost je o poznání méně romantická. V tomto případě se medvěd nějak dostal do auta, ven ale nemohl. A zuřil.

Linda Moradová se vydala navštívit svého známého do Connecticutu na východě USA. Když se večer ze zvyku podívala směrem ke svému autu, začala panikařit. Vůz se divně pohupoval a občas problikla světla. Přes zatmavená skla nebylo vidět dovnitř, a tak raději zavolala policii.

Policisté dorazili během několika minut a v autě našli zmateného medvěda, který se nemohl dostat ven. Nejspíš vnikl odemčenými dveřmi do kabiny, ale už nevěděl, jak zpět. Zvíře začalo vyvádět a jeho drápům neuniklo skoro nic. Interiér vypadá jako po výbuchu.

Linda zážitek popsala místním novinářům. „Šla jsem k autu a na telefonu jsem měla připravené číslo 911. Uslyšela jsem zvuky, tak jsem zavolala policisty. Zevnitř domu jsem je pak viděla, jak otevřeli dveře a nechali medvěda utéct - velkého medvěda.“ Jeden ze zasahujících poté pronesl: „Nebudete věřit tomu, jak vypadá váš vůz.“ To mělo být varování, ale majitelka mávla rukou s tím, že se vše prostě vyčistí a hotovo.

Velká chyba, protože vzniklý nepořádek má blíže následkům výbuchu granátu přímo mezi sedačkami. Majitelka tak po ohledání místa činu změnila svůj pohled a bude muset kontaktovat pojišťovnu. Prý sama zapomněla zamknout auto a medvěda něco přilákalo až k lidskému obydlí. Nemá mu to za zlé. „Je to náhoda, jako kdyby vás zasáhl blesk nebo jste vyhrál v loterii. Kolikrát se to stalo?“ Překvapivě pohodový pohled na svět v kontextu fotografii zničeného Subaru Outback...


Takhle to dopadne, když vám do auta vnikne medvěd. Reakce majitelky překvapí - 1 - Subaru Outback Medved znicil interier USA 01Takhle to dopadne, když vám do auta vnikne medvěd. Reakce majitelky překvapí - 2 - Subaru Outback Medved znicil interier USA 02Takhle to dopadne, když vám do auta vnikne medvěd. Reakce majitelky překvapí - 3 - Subaru Outback Medved znicil interier USA 03Takhle to dopadne, když vám do auta vnikne medvěd. Reakce majitelky překvapí - 4 - Subaru Outback Medved znicil interier USA 04Takhle to dopadne, když vám do auta vnikne medvěd. Reakce majitelky překvapí - 5 - Subaru Outback Medved znicil interier USA 05Takhle to dopadne, když vám do auta vnikne medvěd. Reakce majitelky překvapí - 6 - Subaru Outback Medved znicil interier USA 06
Takhle to dopadne, když vám do auta vnikne medvěd. Reakce majitelky překvapí - 7 - Subaru Outback Medved znicil interier USA 07Takhle to dopadne, když vám do auta vnikne medvěd. Reakce majitelky překvapí - 8 - Subaru Outback Medved znicil interier USA 08Takhle to dopadne, když vám do auta vnikne medvěd. Reakce majitelky překvapí - 9 - Subaru Outback Medved znicil interier USA 09
Medvěd se chtěl podívat do kabiny Subaru. Zůstal tam uvězněn a za oplátku zničil vše, co mu přišlo pod tlapu

Zdroj: NBC Connecticut

Mirek Mazal

Diskuze 14 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše