Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Volkswagen Golf VI GTI: první fotografie jsou venku
30.1.2009 | Mirek Brokeš | Přidat příspěvek
Máme pro vás vůbec první fotografie produkční verze pětidveřového Volkswagenu Golf GTI šesté generace. Automobilka totiž nedokázala uhlídat zvídavé fotoaparáty návštěvníků první zákaznické prezentace.
Máme před sebou vůbec první fotografie produkční verze pětidveřové varianty nového Golfu GTI . Pravděpodobně vznikly při veřejném průzkumu, kdy jsou lidé „odchytáváni” na ulici a požádání o názor na vůz, který je chystán do výroby.
Srovnáme-li fotky této praktičtější varianty s třídveřovým modelem, vidíme, že se toho až tolik nezměnilo. Přibyl pár dveří a tím to hasne. Nutno uznat, že z boku je vzhled 5D varianty přece jen umírněnější a postrádá agresivní postoj 3D verze.
Pod kapotou je vše při starém, najdeme tam známý dvoulitr 2,0 TSI o výkonu 207 koní, který je společný pro všechny varianty GTI včetně VW Scirocco.
Tip: Vše o novém VW Golf 6. generace.
Zdroj: worldcarfans.com



Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Stačí skutečně velmi, velmi málo, aby nejnovější Ferrari vypadalo dokonale věrohodně jako nová Toyota
před 8 hodinamiBMW se hlásí o rekord z nejnáročnějšího okruhu světa. Pomalé jeho auto není, vše ostatní je ale diskutabilní
včeraČínskému SUV Ferrari za cenu Škody začaly při ostré jízdě hořet brzdy, výrobce říká, že je to úplně normální
2.7.2025
Nové na MotoForum.cz
- Pasini v Brně havaroval, Sachsenring musí vynechat včera 19:09
- Petronas Honda se dvěma novými piloty včera 14:49
- Borja Gomez tragicky zahynul 3.7.2025
- Top crash pilotů po 10 Grand Prix 3.7.2025
- BMW R 1300 RS 2025: sportovnější roadster 3.7.2025
Nejnovější články
Fiasko kdysi převratného motoru Nissanu přichází pro firmu v nejhorší možný čas, může ji přivést až do záhuby
před hodinouVědci popsali, proč se tolika lidem dělá z elektrických aut fyzicky špatně
před 2 hodinamiAž komicky silný Ariel Atom je tu po 25 letech od zrodu proto, aby vám zdeformoval obličej jako Clarksonovi. Vypadá i jede jako malá F1
před 4 hodinamiProdeje elektrických Fordů se dál mohutně propadají, sportovní spalovací Mustang už v USA dokonce překonává rodinný Mach-E
před 5 hodinamiPorsche je nepoučitelné a znovu opakuje 12 let starou chybu, tentokrát v ještě větším měřítku
před 7 hodinami
Živá témata na fóru
- Řidiči, co to mají v ruce... 07.05. 15:14 - řidičBOB
- Fiat a vše kolem nich 07.05. 13:46 - Stepan
- Cyklistické vlákno 07.04. 13:49 - HondaMan
- Dříve M135i, nyní ///M2 07.04. 13:31 - Vrooom
- Výběr navigace do auta 07.04. 11:40 - Josef1
- Policejní kontroly a měření 07.03. 16:53 - řidičBOB
- VZKAZY 07.03. 16:38 - řidičBOB
- BMW Divize 07.03. 12:13 - pavproch