Známému youtuberovi shořel zbrusu nový McLaren, nadělil si jej teprve k Vánocům

Ne pro každého se nesl konec loňského roku ve znamení štěstí a pohody, a to i když si mohl dovolit pořídit si nový McLaren Senna. Alejandro Salomon o tom může vyprávět.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Známému youtuberovi shořel zbrusu nový McLaren, nadělil si jej teprve k Vánocům

1.1.2019 | Petr Miler

Známému youtuberovi shořel zbrusu nový McLaren, nadělil si jej teprve k Vánocům

/

Ne pro každého se nesl konec loňského roku ve znamení štěstí a pohody, a to i když si mohl dovolit pořídit si nový McLaren Senna. Alejandro Salomon o tom může vyprávět.

Vánoce a přelom roku bývají pro většinu z nás těmi klidnějšími a šťastnějšími částmi roku. Zdály se takovými být i pro Alejandra Salomona, Mexičana žijícího v USA, který vydělal jmění investicemi především do nemovitostí a pod přezdívkou Salomondrin nám pravidelně přibližuje automobilový život těch nejbohatších především skrze svůj kanál na Youtube.

Právě přes něj se 25. prosince pochlubil vánočním dárkem, který nadělil sám sobě - zbrusu novým McLarenem Senna v dost specifickém provedení. Šedo-černý supersport s odhalenými karbonovými prvky a žluto-zelenými detaily byste si nespletli s jiným, a tak jsme od první chvíle neměli pochyb o tom, že vůz, který v noci z neděle na pondělí zachvátil požár, patří právě jemu.

Zprvu se hovořilo o tom, že šlo o následek nehody, sám Salomondrin ale v mezičase potvrdil, že vůz se vzňal samovolně při jedné z prvních projížděk. Ani fotografie nenaznačují, že by byl před požárem poškozen a fakt, že zadní partie s částí interiéru jsou zničené, zatímco příď je požárem téměř nedotčena, nasvědčují požáru vzniklém v motorovém prostoru.

Alejandro si tak nového auta příliš neužil a po necelém týdnu od jeho převzetí jej může expedovat z Kalifornie zpátky do Velké Británie, pokud tedy vůbec má smysl jej někam posílat - použitelných dílů na něm mnoho nezůstalo. Nakonec docela smutné svátky, uvážíme-li také cenu vozu startující na 21,5 milionech Kč. Snad byl jeho čerstvý majitel dobře pojištěný...


Známému youtuberovi shořel zbrusu nový McLaren, nadělil si jej teprve k Vánocům - 1 - McLaren Senna Salomondrin pozar 01Známému youtuberovi shořel zbrusu nový McLaren, nadělil si jej teprve k Vánocům - 2 - McLaren Senna Salomondrin pozar 02Známému youtuberovi shořel zbrusu nový McLaren, nadělil si jej teprve k Vánocům - 3 - McLaren Senna Salomondrin pozar 03Známému youtuberovi shořel zbrusu nový McLaren, nadělil si jej teprve k Vánocům - 4 - McLaren Senna Salomondrin pozar 04Známému youtuberovi shořel zbrusu nový McLaren, nadělil si jej teprve k Vánocům - 5 - McLaren Senna Salomondrin pozar 05Známému youtuberovi shořel zbrusu nový McLaren, nadělil si jej teprve k Vánocům - 6 - McLaren Senna Salomondrin pozar 06
Jen příď zůstala z McLarenu Senna Alejandra Salomona po požáru, kterých jej zachvátil koncem roku

Známému youtuberovi shořel zbrusu nový McLaren, nadělil si jej teprve k Vánocům - 7 - McLaren Senna Salomondrin pozar 07Známému youtuberovi shořel zbrusu nový McLaren, nadělil si jej teprve k Vánocům - 8 - McLaren Senna Salomondrin pozar 08Známému youtuberovi shořel zbrusu nový McLaren, nadělil si jej teprve k Vánocům - 9 - McLaren Senna Salomondrin pozar 09Známému youtuberovi shořel zbrusu nový McLaren, nadělil si jej teprve k Vánocům - 10 - McLaren Senna Salomondrin pozar 10
Autem se poprvé pochlubil jen o pár dnů dříve, nadělil si jej jako vánoční dárek

Zdroje: Alejandro Salomon@Instagram, Imgur

Petr Miler

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše