Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků

Vznikl jen ve dvou kusech a jeho hodnota tomu odpovídá. Normálnímu člověku by se asi rozklepaly ruce, kdyby na něj měl sáhnout, profesionální detaileři si to nemohou dovolit.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Fascinace a historie

Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků

8.10.2019 | Mirek Mazal

Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Vznikl jen ve dvou kusech a jeho hodnota tomu odpovídá. Normálnímu člověku by se asi rozklepaly ruce, kdyby na něj měl sáhnout, profesionální detaileři si to nemohou dovolit.

Legendární Nissan GT-R jednoduše střižené generace R34 bývá v označován za vrchol produkce automobilky z japonské Jokohamy. Oslavné tituly mu patří kvůli potenciálu k dalším úpravám, na slávě přidalo i opakované účinkování v Rychle a zběsile a také úspěšná účast v automobilových závodech.

Výroba R34 byla korunována omezenou edicí 18 kusů verze Nismo v provedení Z-Tune. Mezi těmito mimořádně vzácnými GT-R navíc existují jen dva exempláře s továrním lakem Midnight Purple III a jeden z tohoto páru vyvolených navštívil profesionální mycí studio.

Detailingové centrum Omori factory v Jokohamě s pocitem velké zodpovědnosti zahájilo ošetření třináctiletého artefaktu japonského automobilismu. Postupná dekontaminace jedinečného laku byla provedena několika proudy čisté vody s pokračováním očisty napěněným šamponem a ručním otřením každého koutu dvoudveřového kupé. Následovalo osušení průmyslovým fénem, aby citlivou práci poté zastaly elektrické leštičky osazené šetrnými kotouči.

Auto v podstatě nejezdí, proto nebylo nikterak špinavé, ale výsledek práce zkušených opatrovníků je při při konečné prezentaci pod reflektory přesto dobře vidět. Jednotlivé tóny fialové metalízy hrají všemi barvami, ještě lesklejší povrch ztratil všechny nerovnosti a také interiér nejvzácnějšího moderního japonského sporťáku na Zemi prokoukl.

Podívejte se na to sami níže, spatřit takovou péči o tak výjimečný vůz se člověku hned tak nepoštěstí.


Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 1 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 01Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 2 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 02Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 3 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 03Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 4 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 04Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 5 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 05Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 6 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 06Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 7 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 07Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 8 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 08Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 9 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 09Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 10 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 10Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 11 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 11Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 12 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 12Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 13 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 13Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 14 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 14Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 15 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 15Mistři v oboru předvedli, jak se čistí jeden z nejvzácnějších moderních sporťáků - 16 - Nissan GTR R34 Z-Tune Midnight Purple III lesteni 16
Jeden z pouhých dvou Nissanů GTR Z-Tune Midnight Purple III se dočkal perfektního ošetření, pohled na jeho průběh dokáže uhranout

Zdroj: Hartnett Media@Youtube

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše