Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu

Značka rozšiřuje sortiment zimních pneumatik už na 39 rozměrů, čímž nyní pokrývá 90 procent zimní poptávky napříč Evropou. Po pneu Giti Tire GitiWinter W2 tak s největší pravděpodobností můžete sáhnout i vy.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Inzerce

Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu

27.11.2022 | inzerce

Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu

/

Foto: Giti Tire

Značka rozšiřuje sortiment zimních pneumatik už na 39 rozměrů, čímž nyní pokrývá 90 procent zimní poptávky napříč Evropou. Po pneu Giti Tire GitiWinter W2 tak s největší pravděpodobností můžete sáhnout i vy.

Pneumatika pro osobní vozy GitiWinter W2 je k dispozici od loňského roku se 13 základními rozměry. Konkrétně pro ráfky rozměrů 15” až 18", v šířkách 175-245, s profilovým číslem 40-65 a rychlostním symbolem T, H a V. Verze GitiWinter W2 SUV byla vyvinuta speciálně pro vozy SUV a CUV, pro ráfky rozměrů 16” až 19", v šířkách 215-255, s profilovým číslem 50-65 a rychlostním symbolem H a V.

Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 1 - 1 Giti Tire Winter W2 (1)Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 2 - 1 Giti Tire Winter W2 (2)Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 3 - 1 Giti Tire Winter W2 (3)Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 4 - 1 Giti Tire Winter W2 (4)

Nejmenší rozměr 175/65R15 je určen pro vozy jako Fiat 500, Mini a Toyota Yaris, a sortiment pokračuje až k rozměru 255/50R19 zahrnující vozy jako jsou např. Audi Q4, BMW X5 a X6, Mercedes GLC, Škoda Enyaq iV a VW ID.4 a ID.5 pro náročné zákazníky.

Tato pneumatika přináší zlepšenou dynamiku na suchu, brzdění na mokru a odolnost proti aquaplaningu, to vše při zachování skvělé přilnavosti a trakce na zasněženém a zledovatělém povrchu, které prokázala již první generace. V porovnávacích testech oproti předchůdci GitiWinter W1 vykázala nová GitiWinter W2 o 30% vyšší odolnost proti aquaplaningu, kratší brzdnou dráhu o 14% na mokru a o 8% na suchu, a o 10% lepší ovladatelnost na suchu. Toho bylo dosaženo při zachování vysoké úrovně vlastností předchozí generace na sněhu a náledí, nízkého valivého odporu a nízké hladiny hlučnosti při odvalování.

Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 5 - 1 Giti Tire Winterpro2 sport SUV 2256517 (1)Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 6 - 1 Giti Tire Winterpro2 sport SUV 2256517 (2)Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 7 - 1 Giti Tire Winterpro2 sport SUV 2256517 (3)Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 8 - 1 Giti Tire Winterpro2 sport SUV 2256517 (4)

Pneumatiky GitiWinter W2 byly vyvinuty v Evropském Výzkumném a Vývojovém Středisku Giti Tire v německém Hannoveru, a testovány na zkušebních polygonech MIRA ve Velké Británii a dalších v Německu a Finsku. Při vývoji bylo využito celofiremního a v Giti Tire globálně integrovaného souboru vyspělých technologií a systému pokročilých vývojových postupů s názvem AdvanZtech. Hlavním zaměřením našich inženýrů byla tichá a pohodlná jízda, vysoká bezpečnost a přesná ovladatelnost. Klíčové prvky designu zahrnují přepracovaný směrový dezén s vylepšenými vlastnostmi a inovovanou běhounovou směs s novým typem funkčního polymeru zvyšujícím přilnavost na suchém, mokrém i zasněženém povrchu. Vylepšená konfigurace ramenních bloků s propojovacími můstky zvyšuje ovladatelnost a optimalizované rozložení velikosti figur po obvodu pneumatiky zajišťuje tichou a pohodlnou jízdu. A jak je dnes u zimních pneumatik nezbytné, všechny rozměry nesou na bočnici označení alpským symbolem (3PMSF).

Úspěchy v motorsportu

Povědomí o značce a produktu se snaží výrobce v Evropě zvýšit pomocí partnerství v atraktivních sportovních šampionátech. Zatímco tým Giti Tire Motorsport stáje WS Racing dosáhl fantastického umístění na stupních vítězů a vítězství ve své třídě v 50. ročníku ADAC TotalEnergies 24-hodinovém vytrvalostním závodě na Nürburgringu, kdy oba úspěšné vozy obouvaly pneumatiky GitiCompete GTR1, a hodlá pokračovat ve svém vítězném vzoru se zákazníky i fanoušky.

Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 9 - 1 Giti Tire Motorsport WS Racing (2)Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 10 - 1 Giti Tire Motorsport WS Racing (1)Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 11 - 1 Giti Tire Motorsport WS Racing (4)

Nové BMW M4 GT4 výhradně dámského týmu "Girls Only", dojelo letos na úžasném třetím místě v silné třídě SP8T a během vysokooktanovém víkendu absolvovalo plnou délku závodu. Vůz číslo 220 s jezdkyněmi Carrie Schreiner, Célia Martin, Fabienne Wohlwend a Pippa Mann, byl opět podporován vedením týmu a servisním zázemím depa tvořeným výhradně ženami, a i přes drobný technický problém v první kvalifikaci fungoval skvěle v kokpitu i v depu.

V boji o 2. místo po většinu závodu se tým propracoval za dva mnohem silnější vozy Aston Martin, ale umístění na stupních vítězů zajistilo, že tento průkopnický projekt nadále přitahoval nejvyšší obdiv a pozornosti médií za své vynikající výkony. Během závodu bylo k dispozici celkem více než 680 pneumatik GitiCompete GTR1, aby zásobily všechny čtyři týmové vozy, které nastoupily do závodu, spolu se Sebastianem Bellem, pneu inženýrem Giti Tire Motorsport a jeho týmem, který po celou dobu poskytoval plnou podporu.

Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 12 - 1 Giti Tire Motorsport WS Racing (5)

Hokejové partnerství s GT Radial

Druhá značka od Giti Tyre je značky se jmenuje GT Radial a její známost mezi muži má vylepšit letošní partnerství Hokejové ligy mistrů (CHL). Na ledě, v rámci Ligy mistrů, získá GT Radial reklamní prostor ve všech utkáních, umístění svého loga na oficiálním mediálním pozadí a na webové stránce CHL, VIP a běžné vstupenky, možnost využívat znaku CHL, přizpůsobené digitální aktivace a možnosti propagaci na místě konání zápasů. Společnost rovněž obdrží značkové propagační předměty s vlastním označením, včetně hokejových dresů, puků a sportovního vybavení STIGA, a využije je k propagaci na sociálních sítích a věnuje je pro potěšení svých zákazníků a fanoušků.

Nová sezóna probíhá od září 2022 do února 2023. 32 týmů ze 13 lig odehraje celkem 125 utkání, která značce GT Radial poskytnou masivní marketingové pokrytí v televizi, rozhlase, tisku i na internetu, jak na oficiálních stránkách CHL, tak i na sociálních sítích. Mezi specifické propagační aktivity patří odkaz na přímou vazbu mezi rychlostí a přesností profesionálního ledního hokeje a vlastnostmi zimní pneumatiky GT Radial WinterPro2 Sport, zaměřené na tržní segment výkonných a sportovních osobních automobilů.

Další informace o pneumatikách značky Gity a GT Radial naleznete na stránkách www.giti-tire.eu a www.gtradial.eu.

Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 13 - 1 Giti Tire Radial WinterPro2 SportGiti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 14 - 1 Giti Tire WinterPro2 SPORT (1)Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 15 - 1 Giti Tire WinterPro2 SPORT (2)Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 16 - 1 Giti Tire WinterPro2 SPORT (3)Giti Tire rozšiřuje nabídku zimních pneumatik už na 39 rozměrů, padnou kdečemu - 17 - 1 Giti Tire WinterPro2 SPORT (4)

inzerce

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše