Autoforum 2/2012: Octavia Scout TDI DSG v dlouhodobém testu

Druhé číslo letošního tištěného Autofora je už na stáncích i pultech čerpacích stanic. O zajímavé čtení v něm ani tentokrát není nouze.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Ostatní

Autoforum 2/2012: Octavia Scout TDI DSG v dlouhodobém testu

27.4.2012 | Jaroslav Vavera | 3 příspěvky

Autoforum 2/2012: Octavia Scout TDI DSG v dlouhodobém testu

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Druhé číslo letošního tištěného Autofora je už na stáncích i pultech čerpacích stanic. O zajímavé čtení v něm ani tentokrát není nouze.

Časopis Autoforum svou kvalitou i zpracováním se v Čechách i na Moravě snaží být tím nejlepším čtením o autech a motocyklech, které si lze za cenu dvou litrů paliva koupit. U stodvanácti stran zajímavého čtení doplněného kvalitními fotografiemi se ani tentokrát rozhodně nudit nebudete.

Kromě novinek si v druhém letošním čísle přečtete spousty zajímavých testů. Vůbec mezi prvními novináři v české republice jsme pořádně vyzkoušeli nový Citroen DS5 ve špičkovém provedení s cenou blížící se milionu korun, atraktivní Mercedes-Benz SL 500, jihokorejskou Kiu Optima, tříturbové BMW M550d xDrive nebo Volkswagen Passat Alltrack. Usedli jsme také za volant Volva XC70 D5 AWD Ocean Race, Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D LWB, Jaguaru XF 2,2D a Škody Octavia Scout v kombinaci se šestistupňovým DSG, která se u nás bude objevovat pravidelně v dlouhodobém testu. Velice zajímavý je také článek o největších nehodách v historii motoristického sportu od Petra Minaříka, berlínský cestopis nebo historie reportáž z výstavy Rétromobile.

Ani v letošním druhém čísle Autofora samozřejmě nesmí chybět ani plakát s exkluzivním Lamborghini Aventador, shrnutí prvních závodů F1 a motocyklové novinky. A nakonec jsme přidali dva velice zajímavé materiály o podvozkových platformách, které velkým výrobcům ušetří další výrobní náklady a podíváme vývoj a budoucnost bezvzduchových pneumatik.

Kde koupit časopis Autoforum?

Pokud nevíte, kde Autoforum ve Vašem okolí sehnat, připravili jsme pro vás jednoduchou aplikaci, která vám umožní najít nejbližší prodejce ve vašem okolí.

Stačí do přiloženého pole zadat adresu, v jejíž blízkosti chcete prodejní místa vyhledat, a budou vám zobrazena v textové podobě podobě i na interaktivní mapě.

Pochopitelně se může stát, že časopis nebude ani tak na daném místě k mání, ale to jen v případě, že všechny dostupné výtisky byly dříve koupeny jinými zájemci. Ostatně i proto se vám zobrazí všechna prodejní mísa ve vašem okolí, to kdybyste na první pokus neuspěli.

Najít prodejní místa poblíž: (např. Vinohradská, Praha)

Věříme, že i vám tato možnost pomůže najít vhodného prodejce poblíž vašeho domova či zaměstnání, kde si budete moci časopis Autoforum pořídit.

Pokud byste chtěli Autoforum dostávat pravidelně poštou, stačí si objednat jeho zvýhodněné celoroční předplatné. Více o něm najdete na webu časopisu Autoforum v sekci objednávací kupón, potěšit stále může i jako vánoční dárek.

Objednejte si číslo na ukázku zdarma

A pokud nechcete kupovat zajíce v pytli, rádi vám jedno číslo zcela zdarma zašleme až k vám domů. Stačí, když do níže přiloženého formuláře vyplníte vaše jméno a poštovní adresu a vše potvrdíte stisknutím tlačítka Potvrdit. Během pár pracovních dnů vám jedno ukázkové číslo dorazí.

Sami se tak přesvědčíte o kvalitě titulu, který je pevně spjat s tímto webem.


Jaroslav Vavera

Diskuze 3 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše