Autoforum 3/2016 je v prodeji, s dojmy z Jaguaru F-Pace či srovnáním pick-upů

Nové číslo přináší kromě představení novinek detaily o Škodě Kodiaq, mnoho jízdních dojmů, včetně těch z účasti v letošním ročníku New Energies Rallye.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Ostatní

Autoforum 3/2016 je v prodeji, s dojmy z Jaguaru F-Pace či srovnáním pick-upů

8.7.2016 | Adam Šrámek | 2 příspěvky

Autoforum 3/2016 je v prodeji, s dojmy z Jaguaru F-Pace či srovnáním pick-upů

/

Nové číslo přináší kromě představení novinek detaily o Škodě Kodiaq, mnoho jízdních dojmů, včetně těch z účasti v letošním ročníku New Energies Rallye.

Třetí vydání ryze českého dvouměsíčníku, věnovaného náročnější motoristické klientele, najdete u prodejců tiskovin. Na 98 graficky mimořádných stranách se opět můžete těšit na unikátní formu prezentace aktuálních novinek a legend ze světa automobilů, zajímavých destinacích, jízdních dojmů... To vše a mnohem více se dočtete v tištěném magazínu Autoforum. Co konkrétně v něm najdete tentokrát?

V čísle 3/2016 vám podrobně představíme první SUV italské značky Maserati- model Levante, dvojici nových dětí M2 a M4 GTS od sportovní divize BMW, těšit se můžete také na nové generace Hondy NSX a Audi A5 či na první rozbor hybridního crossoveru Kia Niro. Novinkovou sekci jsme tentokrát obohatili o přehled nových i očekávaných kabrioletů z dílen Mercedesu, které mohou být i tipem pro další parné dny.

Úvodní prověrkou prošlo jízdně zajímavé SUV od Jaguaru, čest jsme měli poprvé s Volkswagenem Beetle Dune, usedli jsme také za volant Audi SQ7 TDI a projeli se i v modernizovaném Peugeotu 2008. Dále jsme pro čtenáře otestovali nejnovější Škodu Fabia Monte Carlo, Hondu HR-V, podrobně se podívali na Lexus GS 450h a zatím nejzdařilejšího Subaru XV. Speciální prostor dostala kategorie pick-up, jakou tvoří v samostatném testu VW Amarok a ve srovnávacím dvojice Mitsubishi L200 a Nissan Navara.

Jako jedni z mála v České republice jsme měli tu čest s koncepční Škodou Vision S a dozvěděli se přitom maximum o jeho produkční podobě s již potvrzeným jménem Kodiaq. Na vlastní kůži jsme se navíc exkluzivně mohli zúčastnit také letošního New Energies Rallye v plug-in hybridním Golfu GTE, a tak přinášíme čtenáři jednak dojmy z netradičního závodu, v němž jsme dosáhli něčekaně dobrého umístění.

Kromě zmíněného jsme zamířili na mistrovství světa cestovních vozů WTCC a okomentovali i uplynulé závody Formule 1. Ohlédnutí jsme však věnovali také Rallycrossu, kde zatím dochází k jednomu překvapení za druhým. Sekci věnovanou motocyklům obohacuje prověrka modelu Indian Scout a hodnocení probíhajících soutěží na dvou kolech.

V rámci pohledu do historie se pak v závěru podrobně zabýváme legendárním Rekordem C od Opelu a modely DB4, DB5 i DB6 značky Aston Martin. Při tvorbě pravidelné cestopisné rubriky jsm vyrazili z Milána přes tři alpské země a vrátili se nejen plní dojmů, ale i s kupou nádherných snímků tamní přírody. Jsme přesvědčeni, že se vám bude nové vydání líbit.


Autoforum 3/2016 je v prodeji, s dojmy z Jaguaru F-Pace či srovnáním pick-upů - 1 - Autoforum 03_2016 titulka 01

Proč si přečíst magazín Autoforum?

Již 18. rokem při přípravě magazínu dbáme na to, abychom čtenářům přinášeli nejzajímavější materiály, abychom servírovali témata a reportáže, která jsou pro Autoforum.cz nevhodná. Kromě novinek, testů a autosalonových příloh, kterým je naopak web Autoforum.cz nakloněn, přinášíme především rozbory novinek na poli automobilů, ne zcela obvykle pojaté recenze nových aut, cestopisy a pohledy do historie. Patříme také k hrstce redakcí, která se věnuje i motoristickým sportům, částečně motocyklům, nově také karavanům a vlastně všemu, co by mohl čtenář žádat a užít.

Výrazným specifikem našeho média je fakt, že obsahuje jen a pouze český obsah od uznávaných českých motoristických novinářů (jakož i dalších odborníků), při jeho čtení tak není čtenář narušován nepřesností či neúplností běžně plynoucí z překladů zahraničních materiálů. Vše zmíněné děláme, protože nás to baví.

Neusínáme na vavřínech a dále pracujeme na zdokonalování obsahové i grafické části, aby bylo na co koukat, k čemu se pravidelně vracet. Dále zavádíme i změny, které mají potenciál zvyšovat váhu média Autoforum obecně. Můžete se tak těšit na vzájemnou interaktivitu webového serveru a tištěného mahazínu. Kvalitou se chceme přiblížit nejlepším médiím zahraniční produkce, ovšem bez nutnosti je napodobovat. Snad nás tedy v naší snaze podpoříte a doplníte (či alespoň občas vyměníte) monitor kvalitním časopisem.

Magazín Autoforum najdete na čerpacích stanicích, v trafikách, na letišti i u dalších prodejců tiskovin. Aktuální vydání či předplatné (půlroční i roční) si můžete za zvýhodněnou cenu v on-line verzi pořídit pod tímto odkazem.

První číslo zdarma, předplatné snadno i rychle

Pokud nevěříte v kvality tohoto dvouměsíčníku, rádi vám jedno číslo zdarma zašleme domů. A máte-li zájem, aby vám Autoforum přicházelo do poštovní schránky pravidelně, stačí objednat jeho zvýhodněné předplatné. Více o něm najdete na webu časopisu Autoforum v sekci objednavací kupón.


Adam Šrámek

Diskuze 2 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše