Autoforum 4/2011 právě v prodeji

Ještě před Frankfurtem se objevuje na novinových stáncích a pultech čerpacích stanic čtvrté letošní vydání časopisu Autoforum. Co nabízí?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Ostatní

Autoforum 4/2011 právě v prodeji

2.9.2011 | Autoforum.cz | 1 příspěvek

Autoforum 4/2011 právě v prodeji

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Ještě před Frankfurtem se objevuje na novinových stáncích a pultech čerpacích stanic čtvrté letošní vydání časopisu Autoforum. Co nabízí?

Do srovnávacího testu jsme tentokrát vzali dva německé rodstery s pevnou skládací střechou BMW Z4 a Mercedes-Benz SLK. V sekci redakčních testů se zase dočtete třeba o Audi A6 Avant s turbodieselem o výkonu 313 koní, Hyundai i40 kombi, Fiatu 500C Abarth, Infiniti FX 3,0d, Porsche Panamera Diesel a prozradíme vám také naše první dojmy z okruhového ježdění s Jaguarem XKR-S. Koneckonců supersportovních aut jsme si letošní léto užili dosyta, což dokumentuje také reportáž z akce nazvané Michelin Performance Days.

Mezi aktualitami nechybí představení podzimních novinek v podobě nového Porsche 911, Lexusu GS, Opelu Zafira Tourer či bratislavského Volkswagenu Up. Samozřejmě i tentokrát přinášíme více ze světa motorsportu, motocyklů a automobilové historie. Články o exkluzivním Bugatti 35 či krásné Škodě Popular Monte Carlo jsou toho důkazem.

Kde koupit časopis Autoforum?

Pokud nevíte, kde Autoforum ve Vašem okolí sehnat, připravili jsme pro vás jednoduchou aplikaci, která vám umožní najít nejbližší prodejce ve vašem okolí.

Stačí do přiloženého pole zadat adresu, v jejíž blízkosti chcete prodejní místa vyhledat, a budou vám zobrazena v textové podobě podobě i na interaktivní mapě.

Pochopitelně se může stát, že časopis nebude ani tak na daném místě k mání, ale to jen v případě, že všechny dostupné výtisky byly dříve koupeny jinými zájemci. Ostatně i proto se vám zobrazí všechna prodejní mísa ve vašem okolí, to kdybyste na první pokus neuspěli.

Najít prodejní místa poblíž: (např. Vinohradská, Praha)

Věříme, že i vám tato možnost pomůže najít vhodného prodejce poblíž vašeho domova či zaměstnání, kde si budete moci časopis Autoforum pořídit.

Pokud byste chtěli Autoforum dostávat pravidelně poštou, stačí si objednat jeho zvýhodněné celoroční předplatné. Více o něm najdete na webu časopisu Autoforum v sekci objednávací kupón.

Autoforum.cz

Diskuze 1 příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.