Home > Rubriky a sekce > Ostatní > Článek
Autosalon Ženeva 2014: krásné hostesky
9.3.2014 | Autoforum.cz
Autoři ženevských expozic s přítomností krásných dam letos spíše šetřili, i tak ale v Palexpu pár zajímavých záběrů ulovit lze.
Tip na úvod: Nepřehlédněte ani náš velký přehled všech novinek letošního ženevského autosalonu, máme pro vás i fotospeciál s bezmála dvěma tisíci živých fotek automobilových novinek přímo ze Ženevy.
V rámci našeho zpravodajství z loňského IAA jsme zmiňovali, že Brusel se svou snahou zakázat atraktivní hostesky příliš neuspěl, neboť na frankfurtském výstavišti bylo přitažlivých dívek k vidění více než dost. Letos v Ženevě už ale možná boduje, neboť i přes přítomnost obrovského množství automobilových premiér nelze o zástupu svůdných modelek po jejich bocích hovořit. Možná vyhrála snaha o „politickou korektnost” ad absurdum, možná nezbylo v tenčících se rozpočtech automobilek na krásné dívky místo, možná švýcarské „studené čumáky” dosáhly teplot tak nízkých, že už je nerozehřeje ano pohled na krásnou lidskou bytost. Důvod vážně neznáme, jeden z našich fotografů ale konstatoval, že tradiční automobilky už lákají spíše na tablety třímané cudně oděnými ženami než na hostesky v odvážně střižených šatech.
Přesto lze při honbě za něčím takovým uspět, jen je třeba hledat spíše u tuningových firem, menších značek nebo automobilek ze zemí, s nimiž si krásné ženy tradičně spojujeme. Nezklamala kupříkladu Škoda, Maserati, Lamborghini a italské značky vůbec, zcela netečné nezůstaly ani ty francouzské. Nemějte nás přitom prosím za psychicky nemocné jedince, kteří si pletou autosalon s erotickým veletrhem. Nahé ženy jako v Číně u aut vidět opravdu nepotřebujeme, jen zkrátka máme pocit, že auta a ženy k sobě tímto způsobem patří snad odjakživa a snahu to násilně měnit - bez ohledu na důvod - nepovažujeme za šťastnou.
Zanechme ale dalších rozborů, dnešní téma není nutné brát až tak vážně. Podívejte se zkrátka sami na to, co se v Ženevě podařilo ulovit našim i agenturním fotografům a jak moc zajímavá podívaná to je - lepší tečku za „ženevským týdnem” vám na každý pád nabídnout nemůžeme. Dodáme jen, že jednotlivé fotografie můžete procházet po otevření do nového okna i pouhým stiskem pravé resp. levé šipky na klávesnici a že fórum je z úcty k vyobrazeným dámám tradičně raději vypnuté. Některé věci se nesluší komentovat...
Tipy: Projděte si i také naše starší galerie věnované krásným hosteskám autosalonů v Frankfurtu 2013, Ženevě 2013, Paříži 2012, Ženevě 2012, Frankfurtu 2011 nebo Ženevě 2011.
Krásné hostesky ženevského autosalonu roku 2014






































































































Bleskovky
Slovinská basketbalová superstar si lebedí nad svým novým autem. Aby ne, jde o 1000koňovou raketu pro 25 vyvolených
včeraGeorge Russell ukázal své nové služební auto, čekal na něj dlouhých 8 let
včeraNové Mini má ten nejstupidnější možný volič řazení, ukazuje naprostou nesoudnost těch, kteří dnes vymýšlí auta
29.4.2025
Nejčtenější články
Čerpací a dobíjecí stanice nejsou zdaleka to samé. Že je těch druhých v Kalifornii víc než těch prvních, neznamená lautr nic
2.4.2025S čínským „Porsche za cenu Octavie” to možná nebude tak slavné. Po nehodě na dálnici vzplálo, tři studentky v něm uhořely
2.4.2025Pro asi nejzábavnější moderní VW už musíte jen do bazaru, kvůli rostoucím cenám radši moc neotálejte
2.4.2025Německé automobilky čeká podle analytiků doba temna. Můžou si za to hlavně samy
3.4.2025K mání je výjimečně zachovalá italská kráska z dob, kdy jste i v kompaktu mohli mít šestiválec. Nic takového znovu nekoupíte
3.4.2025
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva